Molyneux palieka Microsoft Studios Europe

Verkia šiandien visas „Dievo režimas“, nes mūsų įkvėpimas ir žaidimų industrijos superžvaigždė Peter Molyneux palieka Lionhead ir Microsoft Studios Europe. Paklausite, kodėl verkia? Todėl kad perėjęs į mažesnio profilio „startupą“ „22 Cans“, kurį įkūrė jo buvęs kolega iš Lionhead Tim Rance, Peter’is neturės tokios tribūnos, kokią jam duoda Microsoft Studios Europe vado kėdė.

Tradiciškai geru žodžiu Peter’į mini buvę kolegos, su Lionhead bendraįkūrėju Mark Webley priešakyje, minėdami Peter’į kaip vizionierių, „Fable“ serijos tėvą ir vieną iš industrijos idėjinių variklių, savo kontraversiškomis kalbomis ir charizma užburiančiu visus(ypatingai mus). Peter’io, apie kurį artimiausiu metu papasakosime mūsų „Industrijos žvaigždės ir legendos“ rubrikoje, žaidimografijoje eilė superhitų sulaukusių ypatingo kritikų dėmesio ir liaupsių – „Dungeon Keeper“, „Black&White“, „Syndicate“, „Fable“ serija, „Theme Hospital“.

Kalbant apie „Fable“ ir būsimą serijos žaidima „The Journey“, Peter’is dalyvaus projekte konsultanto vaidmenyje, kaip(spėjame mes) buvo ir su ankstesniais „Fable“ žaidimais. Pats Peter’is teigia, kad jam jau reikėjo pokyčio – pabandyti kažką naujo, laukinio ir drąsaus. Mes gi linkime Peter’iui kuo didžiausios sėkmės naujoje kompanijoje ir laukiame naujų revoliucinių idėjų ir jų virtimo žaidimais.

Komentarai

3 komentarai/-as/-ų
  1. D 2012/03/08 Atsakyti
  2. Toxis 2012/03/08 Atsakyti
  3. Toxis 2012/03/08 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *