„Mighty Quest for Epic Loot“ atveria vartus VISIEMS

„Ubisoft“ paskelbė, kad visi norintys išmėginti „The Mighty Quest for Epic Loot“ yra laukiami atviroje betoje. Žaidimo klientą galite atsisiųsti iš oficialaus puslapio arba per „Steam“.

„Mighty Quest for Epic Loot“ žiauriai paprastas ir nuotaikingas žaidimas, vienu metu bandantis įtikti kultinių „core“ žaidimų gerbėjų miniai ir „casual‘ams“. Tai nuotaikingas bandymas kilstelėti „Tower Defence“ žanrą į kitą lygį, savotiškas „Dungeon Keeper“ ir bet kurio nuotaikingesnio slašerio klonas. Nenuostabu, kad pagrindiniais kūrėjų ginklais tapo lėkštokas humoras ir šiuo atveju jis puikiai tinka.

„Mighty Quest for Epic Loot“ greičiausiai nėra tas žaidimas kuris smeigia kabliu ir nepaleidžia, bet tai smagi pramoga vakarui kitam ypač jei turite žaidžiančių draugų. Juk nėra nieko smagiau nei spęsti spąstus draugams ar vėjais paleisti jų darbus.

Atviros betos proga kūrėjai pristato ir naują veikėjo klasę „The Runaway“ — savotiškas klasikinių rogue ir barbarų klasių mišinys. Taip pat ir pirmoji žaidime valdoma moteris, keistai primenanti barbarę Barbarą iš Rayman Legends.

MQEL_Screenshot_Open_Beta_Brag_EN

O dar ji primena apie „Brutal Legend“. Mmmm…..

Norintys sužinoti apie žaidimą daugiau, galite užmesti akį ir į pirmuosius Žilvino įspūdžius, kuriuos beta testo metu publikavome žurnale GameOn.

Oficialus žaidimo puslapis.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *