Microïds žaidimai arba mes laukiame gerų nuotykių!

Jau nuo pernai metų Gamescom parodos laukėme vis daugiau žinių apie „Syberia 3“ ir šį kartą sulaukėme!

Turbūt niekam ne paslaptis, kad Microïds turi ir daugiau žaidimų, tad ir žurnalistams jie pirmiausiai parodė kitus ir tik gale pristatė „Syberia 3“. Bet mes jūsų nekankinsime, tad pirmiausia apie nuotykinius žaidimus.

Syberia 3

Jau turbūt žinote, kad scenarijų rašo ir vizualų stilių režisuoja tas pats B. Sokal, kuris rūpinosi ir pirmosiomis dvejomis dalimis. Taip pat džiugu, kad muziką rašo I. Zur, kuris ją rašė ir pirmoms dalims (bei tokiems žaidimams kaip „Fallout“, „Dragon Age“, „Prince of Persia“). Žaidimas yra 3D ir kiek galime spręsti pagal mums rodytas scenas – išlaiko savo savitą vizualų stilių.

Kate Walker tęsia savo kelionę su Youkol karavanu ir nusprendžia padėti migruojantiems sniego stručiams pasiekti protėvių stepes, kuriose jie dauginasi, o pakeliui, žinoma, jos laukia įvairiausi nuotykiai. Pakeliui herojai teks aplankyti įvairias vietoves, pavyzdžiui, radioaktyvų miestą. Taip pat paaiškėjo, kad tyrėjas, ankstesnėse dalyse sekęs Kate, ir dabar ją bandys sugrąžinti į JAV. Tačiau Microïds mus patikino, kad žaidimo istorija bus lengvai suprantama ir nežaidusiems ankstesnių dalių.

Žaidimas kuriamas kaip PS4 ir Xbox One žaidimas (tačiau bus ir asmeniniuose kompiuteriuose), tad valdymas turėtų būti puikiai pritaikytas pulteliams. Pavyzdžiui, žaidėjai galės manipuliuoti svirtimis naudodamiesi lietimui jautria zona PS4 pultelyje.

Laukiame ir tikimės, kad išleis, kaip ir žada 2016 metų rudenį.

Syberia character AyawaskaA.B.C murders

„A.B.C Murders“ – irgi nuotykinis žaidimas, kuris žada būti išleistas jau ateinančių metų sausį. Tai detektyvinis tyrimo ir apklausų žaidimas, paremtas Agatha Christie novele, kurios pagrindinis veikėjas – Hercule Poirot. Poirot eilinį kartą atsiduria įvykių sūkuryje bandydamas susekti mįslingą serijinį žudiką, kuris save vadina „ABC“.

Veiksmas vyksta 1935 metais, trijose didelėse vietovėse. Vizualus stilius remiasi cell shading šešėliavimo technika, taip suteikiant animaciškumo efektą. Iš kitos pusės žiūrint dabartinius video, atrodė, kad veikėjų kalbėjimas labai nesuderintas su lūpų judėjimu, tačiau tikėkimės, kad tai dar nebaigta projekto vieta.

Žaidimas bando įvesti įvairių mechanikų, pavyzdžiui, reikia atlikti brain mapping, kurių metu dėlioji išsiaiškintas detales į didesnį loginį vaizdą. Taip pat be standartinio 3D objektų pritraukimo ir tyrinėjimo (pavyzdžiui, ieškant pirštų antspaudų ant jų), teks stebėti veikėjus ir bandyti pastebėti jų savybes (pavyzdžiui, kad nervinasi, kad prakaituoja, ar pan.). Ir taip aiškinantis detales galiausiai vyks vizualus praeities rekonstravimas.

Microïds žada 10-12 valandų žaidimo, tad tikėkimės, kad tai bus įdomus detektyvas.

ABC Murders

Yesterday Origins

Trečiasis nuotykių žaidimas, kurį žada išleisti Microïds – tai Pendulo Studios (žinomi dėl savo „Runaway“ žaidimų serijos) kuriamas „Yesterday Origins“.

Tai mistinis žaidimas, kuris vyks dabartyje ir praeityje (Ispanijos inkvizicijos metu). Pagrindinis veikėjas suprantą visas kalbas, tačiau jis praranda atmintį kasdien. Dar trūksta mistikos? Tada atskleisime, kad kai veikėjai numiršta, tai jie „atgyja“ tokio amžiaus, kokio buvo atlikę ritualą (paaiškinimo neprašykite). Žinoma, žmonės galvoja, kad vyrukas yra velnias – o kas negalvotų? Bet jis turi ir draugę, kuri rytais pamačiusi veidrodyje raukšles vietoj to, kad naudotų kremus – tiesiog nusišauna. Na, juk sugrįš jauna ir graži, tai kam tie kremai?

Žaidimo tikslas – pabėgti. Kai kuriems veiksmams atlikti bus ribotas laikas. Video intarpai pateikiami komiksų knygelių stiliumi su animuotais momentais. Jau sudomino? Tai laukite žiemos ;)

Yesterday Origins

Moto Racer 4

Na, o nelaukiantiems nuotykių, Microïds pasiūlys „Moto Racer 4“ – arkadinį motociklų lenktynių žaidimą. Kaip jau supratote, ši arkada orientuota ne į simuliaciją, o į linksmumą, tad čia galėsite stumdyti kitus motociklus, pametėt smėlio jiems į akis, ar tiesiog ramiai važinėti.

Mums rodytas video buvo iš labai ankstyvos versijos ir matėsi, kad žaidimui dar daug visko trūksta, tačiau Microïds žadėjo, kad bus galima žaisti dviese prie vieno ekrano ir iki 10 žaidėjų itnernetu. Be tikrų žaidėjų bus atsitiktiniai eismo dalyviai ir dirbtinio intelekto valdomi veikėjai. Pastarieji žada būti „išmanūs“ ir tarp lenktynių prisimins, kaip jūs su jais elgėtės ir bandys jums atsilyginti vėliau.

Žinoma, savo motociklą galėsite susikurti pagal save, o daugiau nelabai ką ir sužinojom. O susidomėjusiems teks palaukti iki 2016 rudens, kad galėtų įsigyti žaidimą.

Moto Racer

The Dungeon of Naheulbeuk

Jeigu gyvenate Prancūzijoje, tai turbūt girdėjote apie šį pasaulį ir jo personažus. „The Dungeon of Naheulbeuk“ tai žaidimas, paremtas Prancūzijoje populiariais veikėjais, kurie greitai turės ir animacinį serialą. Tai taktinis žaidimas vaidmenimis (angl RPG), panašus į „The Banner Saga“, kurio metu teks tyrinėti (kaip netikėta) požemius ir varžytis pažingsninėse kovose (angl. turn based battles).

Įvairūs linksmi veikėjai (kurių bus bent 7 nuo pradžių), sarkastiškai komentuojantys žaidėjo pasirinkimus, turėtų neleisti nuobodžiauti jau nuo 2017 metų pradžios.

The Dungeon of Naheulbeuk

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *