Metas švęsti naują „Hearthstone“ nuotykį!

Vos prieš porą dienų, vyresnysis žaidimo dizaineris Benas Brode, anonsavo naują „Hearthstone“ nuotykį — „One Night in Karazhan“. Kartu su naujuoju nuotykiu gausime 45 naujas kortas, sutiksime 13 bosų, kurie slapstysis mįslingojo bokšto menėse ir įvadinėje misijoje. Pirmasis Karažano lygis atsivers po dviejų savaičių, o kiti lygiai bus atrakinti palaipsniui kas savaitę. Oficiali šio išplėtimo starto data Rugpjūčio 11-oji, tad tai puiki proga surengti vakarėlį. Taip ir padarysime Vilniuje, Rugpjūčio 12 – 14 dienomis, AntiCafe Time Area patalpose, kur tuo pat metu vyks ir vasaros HCT turas.

logo
„One Night in Karazhan“ nuskraidins Jus į legendinį Karažano bokštą, archimago Medivo namus, kur rengiamas didingiausias vakarėlis Azeroto istorijoje! Deja, likus valandai iki iškilmių paaiškėja, kad svetingasis Medivas dingo, o vakarėliui sukerėti burtai ima sklaidytis. Jums teks išvaduoti beprotybėn grimztantį bokštą, rasti Medivą ir išgelbėti vakarėlį!

Tą proga buvo susuktas ir iš koto verčiantis filmukas:

Pirmąjame Karažano bokšto aukšte įrengtas priimamasis, čia jus pasitiks ir anksčiau nei planuota duris atvers Moro. Pirmaisiais Jūsų oponentais taps sidabrinių stalo reikmenų golemas, stebuklingasis veidrodis ir sąmoningas šachmatų rinkinys. Įveikę šiuos priešininkus pelnysite pirmąsias naujojo išplėtimo kortas, tarp jų bus ir Dramblio Kaulo Riteris:

1

Antrąjame Karažano aukšte Jūsų lauks Barnso diriguojama Opera. Čia kelią pastos Romulas ir Džuliana, Didelis Piktas Vilkas ir Ragana. Įveikite juos visus ir gausite šias kortas:

2a

Trečiasis bokšto aukštas — tikras žvėrynas. Būtent taip jis vadinasi ir čia jums iššūkį mes Kuratorius, Naktinė Pražūtis ir Terestianas Serganti Kanopa. Nugalėję oponentus vėlgi gausite pluoštą kortų, viena jų bus pats Kuratorius.

5

Paskutinis, bokšto viršūnėje esantis aukštas yra vieta kur įrengti asmeniniai Medivo kambariai, ši vieta dar žinoma kaip Smailė. Būtent čia Medivas keri portalus vedančius į nuošaliausius Azeroto kampelius. Taigi, čia sutiksite ir padarą kuris talkina Medivui — bebaimį drakoną Netherspite. Drakonas Smailėje gyvena ne vienas, čia ūbauja ir Arano šmėkla, kuri atgraso smalsius prašalaičius nuo slaptų Medivo tyrimų. Sudorokite kelią pastojusius oponentus, pelnykite naujų kortų, tame tarpe ir Eterio Vertelgą:

b7kmh7p

Išplėtime rasite ir nemokamą įvadinę misiją. Šią misiją įveiksite būdami archimago Medivo kailyje ir sužinosite kas nutiko prieš prasidedant vakarėliui. Įveikę šį lygį pelnysite porą nemokamų kortų:

2b

Galiausiai žaidime rasite ir naują, Karažano tematika perteiktą lentą:

lenta

Ir dvi naujas kortų nugarėles:

back2

Niekas nežino kaip gauti nugarėlę esančią kairėje, bet yra spėlionių, kad ji atsirakins kai Karažano nuotykius įveiksite „Heroic“ lygiu. Dešinėje esanti korta atsirakins iš karto, jei Karažano nuotykį užsisakysite iš anksto.

Šios informacijos negana? Tuomet būtinai užsukite ir į oficialų žaidimo puslapį.

Rugpjūčio 12-14 dienomis AntiCafe Time Area patalpose, Vilniuje vyks vasaro HCT žaidynės, kuriose laukiami visi norintys pasinerti į „Blizzard“ visatas. Profesionaliai žaidžiantys žaidėjai galės susirungti atrankiniame vasaros turnyre, o visi kiti surems savo kalades mėgėjiškose varžybose, galės sudalyvauti protmušyje, ar kartu įveikti pirmuosius Karažano iššūkius. Vakarėlis Karažane nepraslinks nepastebėtas! Junkitės prie mūsų!

„One Night in Karazhan“ anonsas taip pat reiškia, kad privalome aptarti turnyrų taisykles (tai liečia tik oficialių Tavern Heroes ir Summer Preliminary varžybų dalyvius):

• Savo kortų kalades įregistruosite dar iki atsiveriant pirmajam Karažano aukštui, tad turnyre galėsite naudoti tik tas kortas, kurios pateko į „Standard“ formatą iki išplėtimo.
• Turnyro kaladėse griežtai draudžiama naudoti Karažano kortas, o jų panaudojimas lems žaidėjo diskvalifikaciją.
• Tiesa, Karažano kortos gali patekti į jūsų kaladę naudojant „Discover“ burtus ir savybes. Taip pat turnyre bus galima naudoti tokias kortas kaip Cabalist Tome, Spellslinger ir Yogg-Saron.
• Savo kalades turnyrui privalote įregistruoti iki Rugpjūčio 9 dienos. Tiksli registracijos pabaigos valanda bus nurodyta vėliau.

Daugiau naujienų apie turnyrą rasite renginio Facebook įvykyje.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *