Metal Gear Rising: Revengeance ir Remember Me. Visiems PS Plus nariams — nemokamai!

Paskelbtas lapkričio mėnesio PS Plus „Instant Game Collection“ atnaujinimas. PS Plus prenumertorių laukia 4 nauji žaidimai, visi jie į kolekciją bus įtraukti spalio 23 dieną:

Metal Gear Rising: Revengeance
Šokis su kardais, arba Metal Gear Solid sans bullshit, kaip pasakytų originalaus MGS nesuvirškinantys žaidėjai. Greitas, žaibiškas, sklandus, keistų fetišų prikaišiotas žaidimas. Žaibuojantys aukštakulniai ir beatodairiškas viso kas juda ir nejuda kapojimas. Nežinia kaip buvo iš tiesų, bet susidaro įspūdis, kad nemaža dalis fanų nutarė nerizikuoti nei finansiškai, nei emociškai ir šį žaidimą tiesiog „praleido“. Na bent jau aš taip pasielgiau. Dabar jaučiuosi gerai sutaupęs.

Remember Me
Simpatiška prancūziška drama su veiksmo elementais. Daugeliu atžvilgiu geras žaidimas, o taip pat ir vertas dėmesio dėl keleto įdomių ir inovatyvių sprendimų (muzikinė kovos sistema, combo sistema ir atminties manipuliacijos — temos kurias norėtūsi matyti ateities žaidimuose). Buvo labai sunku rekomenduoti rašant apžvalgą, bet jei turit PS Plus, primygtinai siūlau rasi vietos diske. Remember me jame neužsibus, žaidimas trumpas.

Jei esate vienas iš tų khem… iolikos PS Vita savininkų Lietuvoje, jūsų dėmesiui į kolekciją bus įtraukti Oddworld Strangers Wrath ir MotorStorm RC.

Taip pat primename, kad iki spalio 23 dienos PS Plus turintys žaidėjai vis dar gali atsisiųsti Far Cry 3,
Mafia 2, Spec Ops The Line, Street Fighter X Tekken ir Touch My Katamari.

Lapkričio mėnesį šių žaidimų kolekcijose nerasite, tačiau jau įdiegtus žaidimus galėsite žaisti tol, kol jie bus jūsų diske.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *