Mesk kilogramus su Atari, nes apsimoka

Atari pristatė naują socialinę programėlę, kuri greičiausiai buvo kurta kokybiškai sužaidybintos patirties ištroškusiems sveikuoliams, bet puikiai tiks ir žaidėjams.

Atari Fit — programėlė suderinama su karščiausiais šių dienų sprendimais (tokiais kaip Fitbit ir RunKeeper) kurios dėka sportuoti bus smagiau. Atari Fit mokės skaičiuoti įveiktus atstumus, greičius, tempą, laiką ir deginamas kalorijas, o mėgėjams matuotis pasiekimais bus pasiūlyti ir agreguoti Google Health duomenys.

Prie ko čia žaidėjai? Ogi prie to, kad Atari Fit veiks panašiai kaip 3DS pedometras. Kiekviena mankšta, kiekvienas krosiukas, kiekvienas judesys siekiant pasijusti geriau bus vertinamas monetomis, o monetas galėsite iškeisti į klasikinius Atari žaidimus, tokius kaip Pong, Centipede ar Super Breakout. Genialu tai kas paprasta, eh?

Atari Fit_PR Screens

Greta to Atari Fit siūlys viską, ką privalo siūlyti sužaidybintos patirties sprendimai — galimybę varžytis, galimybę sekti savo statistiką pasaulio fone, kasdienius iššūkius, iššūkių siekimą komandoje, pasiekimų sistemą ir suderinamumą su Twitter ir Facebook (be kurių pasiekimai dažnam netenka prasmės).

Atari Fit kuriama bendradarbiaujant su 8BitFit ir Gametheory, o pasirodys jau visai netrukus.

Gal pravers:
Atari Fit Internete
Atari Fit Facebook‘e
Sužaidybintos ateities evangelistai — Gametheory
Sužaidybintos mankštos evangelistai — 8BitFit

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *