Mega naujiena: EA įsigyja PopCap

[pullquote]Artojo komentaras:
Myliu PopCap, tai taip išeina, kad čia pirmas EA pirkinys per paskutinius kelis metus kai man ne visvien. Kažkas pateko į mano love/hate radarus. To nebuvo su pavyzdžiui „Bioware“ kuriuos irgi myliu, nes mano nuomone jie patys ieškojo užuovėjos nuo Zenimax ir ActiBlizz.[/pullquote]Šiandienos rytas Silikono slėnyje prasidėjo gigantiška naujiena apie tai, kad Electronic Arts įsigyja casual ir socialinių žaidimų monstriuką PopCap Games. „Plants vs Zombies“, „Zuma“, „Bejeweled“ ir eilės kitų itin populiarių žaidimų įvairiausioms platformoms – nuo personalinių kompiuterių iki konsolių, mobiliųjų telefonų ir socialinių tinklų, kūrėjas EA dalimi taps už 650 milijonų JAV dolerių sumą grynaisiais bei 100 milijonų JAV dolerių vertės EA akcijų paketą.

Negalime nesutikti su EA CEO John Riccitello žodžiais, kad ši sąjunga yra itin daug žadanti – abi kompanijos itin sodriai papildo viena kitą ir sudarys itin galingą darinį, apimantį praktiškai visas video žaidimų platformas, tuo pačiu daugumoje jų turėsiantį stipriausias pozicijas ir solidžiausią žaidimų katalogą.

PopCap yra pelninga ir vis dar didelio potencialo kompanija, kurios žaidimai visame pasaulyje instaliuoti per 150 milijonų kartų. Su PopCap EA sustiprina pozicijas labiausiai augančiuose video žaidimų rinkos sektoriuose – casual ir socialinių, bei žaidimų mobiliesiems įrenginiams.

PopCap savo ruožtų tikisi augti EA užantyje ir žaidėjams pasiūlyti dar geresnius, įdomesnius ir daugiau džiaugsmo teikiančius žaidimus.

Komentarai

5 komentarai
  1. wr 2011/07/12 Atsakyti
  2. ZZ1 2011/07/12 Atsakyti
  3. Patarejas 2011/07/13 Atsakyti
  4. ZZ1 2011/07/13 Atsakyti
    • Artojas 2011/07/14 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *