„McLaren“ ir „Logitech G“ skelbia greičiausio žaidėjo konkursą

„McLaren“ tapo pirmąja Formulės 1 komanda, kuri įžengė į elektroninio sporto rinką. Praėjusią savaitę kompanija paskelbė, kad kartu su „Logitech G“ ketina surengti virtualų lenktynių čempionatą virtualiems lenktyninkams, o jų nugalėtojas bus apdovanotas išskirtiniu kontraktu su pačia „McLaren“ komanda.

Varžybų formatas į turnyrą ketina sukviesti geriausius virtualios erdvės lenktyninkus iš viso pasaulio, žaidžiančius skirtingus žaidimus skirtingose žaidimų platformose. Kaip patys varžybų rengėjai tikina, norima išrinkti ne tik greičiausią vienos platformos ar vieno žaidimo žaidėją, tačiau išrinkti geriausią iš geriausių.

Turnyro laimėtojui bus pasiūlytas vienerių metų trukmės kontraktas su „McLaren“ ekipa dirbant jų oficialiu simuliacijų lenktyninku, tad jo lauks darbas su komandos inžinieriais, kelionės po įvairiausias pasaulio Grand Prix trasas tobulinant „McLaren“ bolidus ir ilgi pokalbiai kartu su profesionaliais F1 vairuotojais Fernando Alonso bei Stoffel Vandoorne.

Ši neeilinė atranka ir virtualios lenktynės bus transliuojamos specialiai šioms varžyboms sukurtame Youtube kanale ir Facebook puslapyje. Kaip pranešama, 6 finalininkai bus atrinkti lenktynių žaidimų ir Formulės 1 ekspertų grupės nuomone, o likusios 4 vietos bus išdalintos kvalifikaciniuose turnyruose, kurių pradžia numatomą jau šią vasarą.

Didysis finalas įvyks rudenį, McLaren Technology centre, Jungtinėje Karalystėje, kur 10 geriausių virtualių lenktyninkų susigrums tarpusavyje žaisdami įvairiausius šiuolaikius lenktyniu simuliatorius, naudodamiesi „Logitech G Driving Force“ virtualių lenktynių įranga. Tiesa, lenktynės nebus vienintelis dalyvių testas – finalininkai turės pademonstruoti savo inžinerijos žinias ir fizinius bei protinius gabumus reikalingus simuliacinio lenktyninko darbui.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *