Lyginame MSI namų kompiuterius. „Infinite“ vs „Infinite A“

Visai neseniai MSI anonsavo naują namų žaidimų kompiuterių seriją pavadintą Infinite. Taip kompanija norėjo užbaigti savo stalinių kompiuterių asortimentą asortimentą turėdama ką pasiūlyti kiekvienam. Ankščiau MSI namuose žaidžiantiems žaidimų mėgėjams siūlė įsigyti „Trident“, „Nightblade“ ir „Aegis“ serijos kompiuterius. O dabar šį rinkinį papildė ir naujas vardas „Infinite“, kuris, kaip patys MSI skelbia – orientuotas į ateities žaidėjus.

„Infinite“ simbolizuoja begalines galimybes

Pasak MSI, „Infinite“ esmė yra suteikti precedento neturintį kompiuterio galingumą net įvairiose skirtingose jo konfiguracijose. Na tokį, kuris net po kelių metų į pavėsį padėtų naujus konkurentus. Kiekvienas kompiuterio komponentas yra apgalvotas ir sąveikauja su kitais taip, kad būtų išspaudžiamas maksimumas.

Kol kas siūlomi du Infinite kompiuterio modeliai – „MSI Infinite“ ir „MSI Infinite A“. Nors abu šie modeliai pakankamai panašūs, tačiau turi keletą skirtumų, kuriuos ir aptarsime.

Grūdintas stiklas

Mėgstate, kuomet žaidžiant matosi kompiuterio komponentai? O galbūt jums prie širdies klasikinė stalinio kompiuterio išvaizda, kuomet visi kompiuterio kompnentai paslėpti sandarioje dėžėje? „Infinite A“ dėžė parduodama su dvejomis permatomis grūdinto stiklo plokštėmis, kuriomis galėsite pakeisti įprastas „Infinite“ metalines plokštes kompiuterio dėžės šonuose. Kartu gausite ir įprastas metalines plokštes, tad jas galėsite keisti kuomet tik užsigeisite.

Mistinė šviesa (angl. Mystic Light)

Jei norite savo kompui duoti savitą stilių ir keisti jo pašvietimą, jums vėlgi reikėtų rinktis „Infinite A‘ variantą. MSI savo kompiuteriuose įmontavo LED pašvietimą, tačiau „Infinite“ serijos kompiuteriai turi tik raudoną spalvą. Jei norite daugiau spalvų, kurių pagalbą galėtumėte suderinti savo kompiuterį su savo marga klaviatūra ar melsvai švytinčia pele – rinkitės „Infinite A“.

Žaidimų vaizdo plokštė

Žaidėjams vaizdo plokštė yra vienas svarbiausių kompiuterio komponentų. Jos dėka mes galime mėgautis didingu FPS skaičiu kone visuose mėgstamuose žaidimuose. Ne daug kas žino, kad jau kuris laikas MSI ekspermentuoja su savo žaidimų vaizdo plokštėmis, kurios turi daug didesnį skaičiavimo greitį ir gerokai rimtesnį aušinimą. MSI į naujuosius savo kompiuterius įgrūdo naujausius savo techninius pasiekimus. „Infinite apginkluotas „MSI Armor“ vaizdo plokšte, o „Infinite A“ viduje rasite „MSI Gaming“ vaizdo plokštę.

VR-Link

Naujos kartos žaidimų kompiuteris neįsivaizduojamas be virtualios realybės palaikymo. Norint prie kompiuterio prijungti VR įrenginį, jums teks prijungti be galo daug laidų. MSI pasistengė ir į „Infinite A“ integravo papildomą HDMI jungtį kompiuterio priekyje, kuri leis patogiai prijungti VR įrenginį nesilankstant po stalu ir aklai ieškant laisvos HDMI jungties kompiuterio nugaroje. Be to, „Infinite“ kompiuteriuose rasite ir papildomą „MSI Gaming“ programinę įrangą, kurioje surasite ir vieno paspaudimo VR konfiguracijos mygtuką. Tai padės jums optimizuoti kompiuterio procesus, kad galėtumėti mėgautis sklandžiu virtualios realybės veikimu.

Mikroschemų rinkiniai

„Infinite“ kompiuterių serijos modeliai naudoja skirtingus „Intel“ mikroschemų rinkinius. Šios mikroschemos kontroliuoja įvairias kompiuterio funkcijas ir prijungtus kompiuterio priedus bei jų kiekį. „Infinite“ naudoja H110, o „Infinite A“ rasite B250 mikroschemų rinkinį.

Pagrindinis šių dviejų mikroschemų rinkinių skirtumas yra didelės spartos USB prievaduose. „Infinite A“ turi daugiau USB 3.1 Gen 1 Type A prievadų už paprastą „Infinite“, be to palaiko „Intel Optane“.

Silent Storm Cooling 3

Kad išgautų geriausią įmanomą spartą, MSI žaidimų kompiuteriai turi įspūdingą aušinimo sistemą. Speciali Silent Strom Cooling technologija kiekvieną kompiuterio komponentą aušina atskirai. Unikalus aušinimo sistemos dizainas užtikrina, kad kompiuterio temperatūra visuomet išlieka optimali, o aušintuvo garsas netrukdo žaidimų sesijoms.

Lengvai nešiojamas

Jei esate entuziastingas LAN‘ų dalyvis, tikriausiai ne kartą susidūrėte su galvos skausmu, kaip savo namų kompiuterį atsigabenti į renginio vietą. Su „Infinite“ šių problemų neturėsite, nes kompiuterio korpuse įmontuota patogi rankena patogiam kompiuterio nešiojimui iš vienos vietos į kitą.

 

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *