„Logitech G PowerPlay“ – gyvybės linija bevielėms pelėms

Tikriausiai nedaugelis prisimena, kad „Logitech“ buvo kompanija, kuri sukūrė ir į prekybą išleido pirmąją bevielę pelę. Visų bevielių pelių protėvis pasirodė 1991-aisiais, o bevielė technologija buvo paremta radijo bangomis. Tiesa, ji turėjo vieną didelį trūkumą, kuris bevielių pelių savininkus varo iš proto iki šiol ir štai po 26 metų, šis trūkumas pagaliau buvo sutaisytas.

Prieš kelias savaites „Logitech“ anonsavo naują technologinį priedą skirtą kompanijos bevielėms pelėms – peles kraunantį kilimėlį. Naudodamas naują „PowerPlay“ technologiją, šis kilimėlis energijos impulsais maitina jūsų graužiką stacionariuoje būsenoje ir aktyvaus naudojimo metu.

Iš esmės „Logitech G PowerPlay“ leidžia mums išmesti visas pelių baterijas, jų įkroviklius. Jei technologija veiks būtent taip, kaip yra reklamuojama, bevielė „Logitech G“ pelė su „PowerPlay“ kilimėliu gali tapti paskutine pele, kurią kadanors nusipirksite. Logitech tikina, kad ši technologinė naujovė kompanijos bunkeriuose buvo kuriama jau keturis metus, tad viskas veikia tikrai be priekaištų.

„Logitech G PowerPlay“ prekyboje turėtų pasirodyti rugpjūtį ir kainuos apie 100 eurų. Tiesa, kol kas šis kilimėlis veiks tik su dviem „Logitech G“ modeliais – G703 ir G903. Tad susumavus kainas, už šį technologinį išradimą gali tekti išleisti gana nemenką sumą pinigų.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *