Lietuvos žaidimų kūrėjai | UD7

Prieš… hmm… Blemba prieš septynetą metų. <Pauzė apmąstymams apie ėjimą užtarnautan poilsin>.

Tai va. Prieš septynetą metų surizikavau imtis tuo metu labai grėsmingai atrodžiusio, bet labai lengvai išpildymo prasme pasisekusio sumanymo, parašyti apie Lietuvos žaidimų kūrėjus. (ačiū gamedev.lt kurie tebelaiko bandymą viešoje erdvėje). Buvo smagu. Tuomet, pamenu, leidau sau pasvajot, kad išauš toji diena, kai žurnalas bus neįsivaizduojamas be tekstų apie Lietuvą. Ir toji diena išaušo. Leidžiant bendrinės tematikos žurnalą skirtą žaidimų industrijai, apie Lietuvius ar jų žaidimus būtų galima parašyti kas mėnesį. Ne iš reikalo. Ir ko gero įdomiai.

Žinoma su sąlyga, kad turėčiau žurnalą ir iphone. Tiesa žurnalą galiu pakeisti Dievo Režimu, o štai iphone teks traukti į gimtadienio dovanų whishlist’ą, nes geruoju jo man nieks nedovanoja.

Tuo šį trumpą, bet džiaugsmingą off-topic’ą ir baigsiu. Jūsų dėmesiui UD7.

Kas: Vadinam save UD7. Pavadinimas niekaip neišsišifruoja.

Susibūrimo data: Žaidimus/apps‘us „iPhone“ kodinam jau keli metai, bet įmonė oficialiai įregistruota tik 2010–uju rudenį.

floonr

Bendradarbių skaičius: Turim daug bendraminčių. Žaidimai ir mobiliosios technologijos įdomios visiems. Idėjų semiamės iš visų kas nori jomis dalintis.

Darbų kryptis: Pagrinde orientuojamės į „iPhone/iPod/iPad“ aplikacijų ir žaidimų kūrimą. Darome tiek savo, tiek užsakomuosius, tiek bendrus (pelno pasidalinimu pagrįstus) projektus.

Darbų pavyzdžiai: Žaidimų/programėlių „iOS“ platformai turim visa krūvą, tai net nežinau ar verta visus minėti. Vėliausi mūsų darbai:
Floonr — nemokamas socialinis žaidimas. Idėja labai paprasta — savotiška „raštelio butelyje“ interpretacija. Parašot žinutę, prisegat nuotrauką ir paleidžiate balioną su ta žinute į dangų. Balionas keliauja aplink pasaulį kur jį gali pagauti kiti žmonės.
iLabyrinth — galvosūkių žaidimas kuriame, sekant rodyklėmis, reikia rasti išėjimą iš labirinto. Principas paprastas, bet kai kurie lygiai gali pasirodyti labai sudėtingi.
Defender — pirštų žudikas. Nereikia daug galvoti, pakanka greitai spaudinėti.

def

Šiuo metu dirbame prie naujo projekto daugeliui žaidėjų, tačiau kol kas nėra jokio jam dedikuoto puslapio.

Pasiekimai: Lietuvos „Appstore“ mes gan dažnai būname #1, tiek su žaidimais, tiek su programėlėmis. JAV aukščiausiai buvom pakilę į 14 poziciją, dienos parsisiuntimų rekordas —45 tūkstančiai.

Mes visada ieškome: Mes visada ieškome originalių idėjų — jei tokių turite ir norite pasidalyti pelną, mes pasiruošę išklausyti.

Info susisiekimui: Visa mūsų kontaktinė informacija saugoma čia.

ilab

UD7 www | UD7 Facebook’e | UD7 Twitter

Komentarai

3 komentarai
  1. Patarejas 2011/04/27 Atsakyti
  2. Originalas 2011/04/27 Atsakyti
  3. Kaimynas 2011/04/28 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *