Lietuvos žaidimų kūrėjai | Tiny Lab Productions

Tiny Lab Productions“ — bendraminčių komanda stovinti už „Nebula 44“ projekto. Jei dar nesate su juo susipažinę, skubėkite tai padaryti, nes turime tikrai žaidžiamą web game. Tiesa man jame nė karto nepavyko įsivelti į kažkokį kontaktą su kitais žaidėjais, ar rasti tiek laiko kad įvertinti bendrą žaidimo balansą, bet šiaip tos kelios savaitės dviejuose beta užbėgimuose paliko gerą įspūdį. Šiaip didžiausia žaidimo bėda aš asmeniškai laikyčiau lietuvių kalbos nebuvimą. Jei pernelyg sunku padaryti tai patiems, galima juk sukurti wiki įrankius bendruomenei… Savam kieme kur kas paprasčiau sutelkti mases beta testui. Aišku lietuvybės trūkumą daug kam kompensuos iliustruotos mokomosios misijos, bet pasakysiu atvirai, ten reikia daugiau teksto. Arba animacijos. Arba ir to, ir ano. Tuo „free tips“ skiltį raukiu ir palieku jus su „Tiny Lab Productions“.

Kas: Tiny Lab Productions. Taip vadinamės, nes pradėjom ir vis dar dirbam mažučiame kambarėlyje.

Susibūrimo data: Į kambarėlį susibūrėme 2010 metų sausį. Prieš tai dirbome namuose. Visi dirbo savose srityse, bet galų gale susibūrėme daryti „webgeimo“. Įmonės kol kas nėra.

studio1

Viena iš kambarėlio sienų

Bendradarbių skaičius:
Nuolat dirbę kambarėlyje:
Artūras ‘arturaz’ Šlajus — „server developer“ ir viso balagano koordinatorius.
Mykolas ‘mikism’ Mickus — client developer.
Jonas ‘jho’ Abromaitis – client developer.

Kiti komandos nariai:
Tomas ‘tommy’ Putanas
— 3d ir UI dizaineris.
Valdas Jokubaitis – Concept Artist, kiti paišybiniai darbai
Sigitas Dilys – Idėjos bendraautorius.

studio2

Kita iš kambarėlio sienų

Darbų kryptis: Pagrindinė veikla – internetinis, naršyklinis, strateginis, žaidimas Nebula44. Dar buvo moralinis nukrypimas į mobilius apps‘us, bet čia šiaip pabandymas.

Info susisiekimui: Rašykite laiškus arturas@nebula44.com

Mes ieškome: Partnerių, kurie turėtų daug vartotojų ir norėtų jiems pareklamuoti mūsų „Nebula 44“ už atitinkamą procentą nuo pajamų.

nebula

Nebula 44 Art

 

nebula1

Nebula 44 Art

 

Tiny Lab Productions tik ruošiasi būti INTERNETE | NEBULA 44

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *