Lietuvos žaidimų kūrėjai | Lucky Loot studios

Kaip ir planavom, pradedam sudarinėti kažką panašaus į žynyną, kuris tikiuosi augs ir plėsis. Tikslas paprastas, turėti info apie žmones dirbančius su žaidimais, vienoje vietoje. Patys vieni mes aišku toli nenueisim, tad jei dirbat su žaidimais ir turit ką papasakot apie save, savo komandą ar savo studiją — RAŠYKIT! Mes būsim daugiau nei laimingi paskelbti įrašą ir apie jus.

Kadangi mintį apie tokio žynyno sudarymą pakišo iš „Lucky Loot“ atkeliavęs laiškas, nuo jų ir pradėsim.

LUCKY LOOT STUDIOS
Apie: Įmonė įregistruota 2010–ųjų gruodžio mėnesį. Visi komandos nariai yra išeiviai iš UAB „Ivolgamus“. Nebuvom patenkinti ten esama padėtimi ir teko pasišalinti iš tos įmonės, kas patys išėjo, kas buvo priversti. Po kiek laiko kilo idėja prisijungti prie viso „iPhone“ žaidimų traukinio ir išmėginti savo jėgas. Pradėjom eksperimentuoti, bandėm žaisti su „Apple“ įrankiais. Po truputėlį  programuodami vakarais po kito darbo, nusprendėm, kad laikas griebti jautį už ragų. Metėm savo laikinus darbus, išsinuomavom patalpas, pradėjom įmonės įkūrimo procesą, dirbom su pirmuoju savo žaidimu „King Rupert“.

king rupert

King Rupert.

Komanda: Įmonėje pastoviai  dirba trys žmonės. Du programuotojai ir dailininkas:
Direktorius / programuotojas — Arūnas Pangonis;
Programuotojas — Martynas Ligeika;
Dailininkas — Ramūnas Graželis;
Yra ir daugiau žmonių, kurie padeda mums, tačiau jų neminėsim.

Platformos: Kol kas kuriame žaidimus „Apple iOs“ platformoms. Netrukus planuojame perleisti savo žaidimus ir kitoms mobilioms platformoms: „Android“, „Symbian“.

Žanrai: Kol kas bandome įvairius žaidimų žanrus, eksperimentuojam. Planuojam išleisti vienodų žaidimų serijas.

astro crush

AstroCrush.

Išleisti žaidimai: Turime vieną išleistą žaidimą — „King Rupert“ ir nemokamą jo versiją „King Rupert LITE“. Šiam žaidimui padarėme atnaujinimą į kurį idėjom ir lygių kūrimo įrankius. Kiti mūsų žaidimai dar kūrimo stadijoje. Šiuo metu ypač daug dėmesio skiriam žaidėjų komentarams, leidžiam atnaujinimus, taisom jei kas kam neįtiko.

Dirbtuvėse: Du nauji žaidimai:
„AstroCrush“ — kosminė šaudyklė. Žaidimas be pabaigos. Tiklas surinkti kuo daugiau taškų. Žaidimas išsiskirs įdomia grafika ir atsitiktinai generuojamais bosais.
„Drunk Bear“ — fizika paremtas galvosūkių žaidimas. Žaidėjas turės statyti tiltus ir padėti girtam lokiui nunešti tuščius butelius į supirktuvę.

drunk bear

Drunk Bear.

Kontaktinė informacija: Su mumis visada galima susisiekti el. paštu: hello@luckylootstudios.com.
Taip pat galite parašyti žinutę mūsų studijos puslapyje.

Lucky Loot Facebook’e | Lucky Loot Twitter | Lucky Loot Youtube

ŽAIDIMAI: King Rupert LITE | King Rupert | AstroCrush

Komentarai

4 komentarai
  1. Toxis 2011/03/06 Atsakyti
  2. wr 2011/03/06 Atsakyti
  3. Edgaras 2011/03/06 Atsakyti
  4. Mister X 2011/03/07 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *