Lietuvos žaidimų kūrėjai įveikė Imagine Cup atranką! Kraunasi lagaminus, keliauja Australijon ir tikisi mūsų palaikymo.

Kas domitės lietuviškąja GameDev scena, greičiausiai jau esate girdėję apie „Never Future“ projektą, sukurtą specialiai „Imagine Cup“ konkursui, varžymuisi  „Windows Phone“ kategorijoje.

Tai štai. 3 KTU ir 1 VDA studentų pastangomis sukurtas žaidimas sulaukė įvertinimo ir buvo atrinktas dalyvauti finale Australijoje. Kūrėjų komanda vyks džiaugtis savo darbo vaisiais ir aiškintis kur konkrečiai savo telefonus nešioja kengūros, o mes… O mes visiškai nepavydėdami džiaugsimės tautiečių sėkme ir aktyviai balsuosime už jų projektą „People‘s Choice Award“ kategorijoje!

„Never Future“ — hack and slash tipo žaidimas, paliečiantis aplinkosaugos temas.  Savo žaidimu kūrėjai siekia suteikti smagų laiką žaidėjams, o mutantų daužymo procesą panaudoti ir svarbių, aplinkosaugos idėjų „transliavimui“. Taip pat žaidimas mokys nebadyti į kitus pirštais, kas irgi labai, labai svarbu.

Ateityje žaidimą planuojama perkelti ir kitoms mobilioms platformoms, tačiau kol kas mums ne tai galvoje. Kol kas mes spaudžiam ČIA IR BALSUOJAM!

 

 

 

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *