Lietuvos žaidimų kūrėjai | BBallZone

Primirštas ir apleistas reikalas tas mūsų žinynas, bet visi užsiėmę, kepa žaidimus, neturi kada. Gal taip net geriau, rašyt apie esamus milijonierius smagiau, nei apie būsimus.
Šį kartą enciklopedijoje svečiuojasi „BBAllZone“.

Kas: BBallZone, pavadinimas kilo nuo žodžių junginio BasketballZone.

Susibūrimo data: Idėja sukurti žaidimą gimė dar 2004 m. Kodėl? Nes egzistavę krepšinio menedžeriai buvo nepakankamai realistiški ir tam tikrose srityse stipriai prasilenkė su krepšinio pasauliu. Norėjosi sukurti geresnį, labiau krepšinį atspindintį žaidimą. Vis dėl to žaidimo kūrimas pasirodė daug sudėtingesnis procesas nei atrodė iš pirmo žvilgsnio, tad žaidimo starto teko palaukti ilgokai.

Prie pirmosios minimalistinės žaidimo versijos dirbo vienas žmogus, o žaidėjus sudarė tik uždaras draugų ratas. Iš pradžių tikslai buvo labiau susieti su mokymusi, o ne komercija.

2007 m. šio žaidimo kūrimu „užsikrėtė“ dar vienas žmogus. Tuomet nusprendėme, jog reikia sudalyvauti „Bitės laboratorija“ konkurse ir pagaliau žaidimą padaryti prieinamą visiems žaidėjams.

Dar po kelių metų, ~2010 m., žaidime atsirado mokamos paslaugos, kurios suteikė galimybę vienam iš autorių visą darbo dieną skirti tik žaidimui.

Bendradarbiai (nuolatiniai):
Darius Mikužaitis — idėjos autorius, programuotojas.
Ramunė Dundulytė — programuotoja, vertimų ir šalių bendruomenių koordinatorė.

Special thanks:
• „Bballzone Time“ komandai. Tai iš aktyvių vartotojų sudaryta komanda, kuri kiekvieną mėnesį savarankiškai išleidžia laikraštį apie įvykius žaidimo pasaulyje.
• Vertėjams. Šiuo metu žaidimas yra išverstas į 4 kalbas bei po truputį verčiamas į kitas.
• Vaidui B. Už pagalbą ir palaikymą viso žaidimo kūrimo metu.
• Eglei S. Už tai, kad į žaidimą įnešė šiek tiek daugiau spalvų ir įvairovės. Eglės dėka kiekvienas virtualus žaidėjas ir treneris turi savo veidą.
• Aktyviems žaidėjams.  Žaidime nuolat atsiranda aktyvių ir sumanių vartotojų, kurie organizuoja įvairius konkursus, padeda naujokams ir rūpinasi kitais bendruomenės reikalais

Darbų kryptis: Šiuo metu turime naršyklinį žaidimą, prieinamą iš bet kokio įrenginio su interneto prieiga. Žaidimas vis dar turi trūkumų, tad stengiamės juos šalinti.
Ateityje ketiname visiškai pakeisti žaidimo dizainą bei sukurti galimybę žaidimu patogiai naudotis ir žaidžiant telefonu. Tikimės su laiku tapti pačiu geriausiu tokio tipo žaidimu pasaulyje bei lygiagrečiai pradėti kurti kitus internetinius žaidimus.

Darbų pavyzdžiai: BasketballZone – kol kas vienintelis mūsų darbas. Tai nemokamas internetinis krepšinio menedžeris, leidžiantis žaidėjams pasijusti krepšinio komandos vadovais.

Pasiekimai: Dalyvauta „Bitės plius laboratorijos“ konkurse ir laimėta perspektyviausio projekto nominacija. Laimėtas prizas — susitikimas su tarptautiniais investuotojais bei paties Ilja Laurs pagalba ruošiantis šiam susitikimui. Tai buvo neįkainojama patirtis, kuri į šį laisvalaikio projektėlį privertė pažiūrėti kitomis akimis.

Mes ieškome: Įvairių bendradarbiavimo galimybių.

Info susisiekimui: Rašykite mums e-paštu: darius@bballzone.net

Žaidimas, Facebook

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *