Lietuvos žaidimų kūrėjai | Akira Mobile

Su „Akira Mobile“ susipažinom „Gamedev Meetup#2“ susibėgimo metu ir taip papildėm savo užrašų knygelę dar viena, senai ir sėkmingai dirbančia komanda, apie kurią nieko nežinojome. Kol rengėme trumpą kompanijos pristatymą, sužinojome ir apie sėkmingą komandos pitch‘ą „GameFounders“ startuoliui, tad nuoširdžiai tikimės progų apie „Akira Mobile“ parašyti dar ne kartą ir ne du.

Studijos pavadinimas: „Akira Mobile“. 2006 metais įsteigta įmonė savo veiklą pradėjo teikdama įvairias paslaugas mobiliųjų telefonų savininkams — nuo mobilaus apmokestinimo, SMS marketingo paslaugų iki SMS naujienų, ekrano užsklandų, JAVA žaidimų.

Susibūrimo data: 2009 metais susibūrė pirmoji žaidimo kūrėjų komanda. Tais pačiais metais pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su tuo metu didžiausiu portalu Lietuvoje — One.lt. 2010 metų birželio 1 dieną oficialiai startavo pirmasis mūsų interneto naršyklinis žaidimas — „Sferos“, skirtas One.lt portalo lankytojams. Beveik 2 metus „Sferos“ buvo pelningiausias šio portalo žaidimas. Po keturių mėnesių, 2010 m. rugsėjo 29 d., „Sferos“ buvo atidarytos Latvijos žaidėjams didžiausiame Latvijos socialiniame tinkle — draugiem.lv. 2011 m. gruodžio 21 d. Latvijos rinkoje išleidome savo antrąjį žaidimą — „Planera“. 2012 m. kovo 1 d. „Planera“ savo vartus atvėrė ir lietuviams.

Bendradarbių skaičius:
Pagrindinė komanda:
Kęstutis Dumbra (aka zitron) — žaidimo tėvas ir ilgametis idėjinis vadas.
Dainius Rimavičius — PHP meistras, pagrindinis karo strategas.
Liudvikas Jablonskas — serverių ir žaidimo architektūros guru.
Šarūnas Chomentauskas — pagrindinis strategas.
Eglė Bojarskaitė — pagalba žaidėjams, marketingas, reklama, ryšiai su visuomene ir kt.

Ypatingai esame dėkingi:
Julijai Siutilienei — įgyvendinančiai pačias beprotiškiausias dizaino idėjas („reikia maistinių augalų? bus! :)))“), bei nupiešusiai „Planeros“ deivę!
Andriui Šliogeriui — nupiešusiam Planeros dizainą.

Darbų kryptis: Abu žaidimai — „Sferos“ ir „Planera“ — pagaminti naudojant HTML. Žaidimai yra kariniai strateginiai, kosmoso ir ateities tematika. Tikimės, kad netrukus interneto galaktikoje, sėkmingai sprogus supernovai, atsiras naujų planetų, kuriose galės įsikurti mūsų žaidėjai.

Pasiekimai: nuo pat pirmos dienos abu mūsų žaidimai — „Sferos“ ir „Planera“ — komerciškai sėkmingi projektai. Tai leidžia mums toliau intensyviai prie jų dirbti, kurti naujus smagius dalykus. Žaidimai sėkmingai veikia dideliuose socialiniuose tinkluose — One.lt ir Draugiem.lv — išnaudodami jų teikiamas galimybes pasiekti lankytojus ir ilgam įtraukti juos į mūsų planetų statymą bei karus.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad „Planeros“ dizainą sukūręs Andrius Šliogeris, po mūsų sėkmingo bendradarbiavimo gavo darbą ir toliau piešia fantastiškus dalykus kompanijoje „Rovio“ (gal net koks piktas paukštukas vieną dieną čiulbės lietuviškai ;)).

Mes visada ieškome:

• PHP programuotojų, mėgstančių žaisti, išbandžiusių ir Diablo, ir Farmville (ir to neslepiančių), ir Travian. Turinčių idėjų kaip patobulinti žaidimą ir optimizuoti jo kodą, nebijančių iššūkių dideliuose socialiniuose tinkluose, nesislepiančiu kamputyje, kai reikia, surėmus pečius, atlaikyti norinčių žaisti antplūdį ar atremti piktųjų hakerių antpuolį.
• web dizainerių, mokančių matyti ateities vaizdus kosmose ir galinčių juos perkelti į žaidimą.
• žaidimo moderatorių — kantrių, mylinčių mūsų žaidimus ir norinčių įgyti itin vertingos patirties, kaip suvaldyti tūkstančius žaidėjų ir išspręsti net itin nereikšmingai atrodančią problemą, mokančių atpažinti multiaccounterius ir galinčių juos pričiupti (ghostbusters, go go go!).

Info susisiekimui: mums pakeliui? :) tuomet labai laukiame tavo laiško su trumpu aprašymu ką moki ir ką norėtumei nuveikti mūsų komandoje, adresu info@akira.lt

AKIRA | PLANERA | SFEROS

Komentarai

3 komentarai
  1. wroot 2012/08/21 Atsakyti
  2. nesvarbu 2013/03/23 Atsakyti
  3. PLANERA,LT TOP ŽAIDĖJAS 2013/03/28 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *