Lietuvos geriausios „League of Legends“ žaidimo komandos rungsis „Technorama Invitational“ turnyre

Šių metų gruodžio 8 dieną, buitinės technikos parduotuvėje „Technorama“, esančioje Klaipėdos „Akropolyje“, adresu Taikos pr. 61 vyks kompiuterinio žaidimo „League of Legends“ turnyras „Technorama Invitational“, kurio metu pirmą kartą Lietuvoje susirungs stipriausios Lietuvos komandos dėl čempiono titulo ir dėl itin vertingų prizų..

Turnyre dalyvaus šešios geriausios „League of Legends“  žaidimo komandos, tarp kurių bus tokios kaip „Senelių vaikų namai“, „Sexy panda“ ir kitos.  Pirmą vietą užėmusi komanda dalinsis 500lt „Technoramos“ dovanų čekį ir Logitech G110 klaviatūras, o likusi antroje – 250lt „Technoramos“ dovanų čekį bei Logitech G600 žaidimams skirtas peles.

Rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai internetu, o jas stebėti padės patyrę ESL (Elektroninė sporto lyga) komentatoriai.  Visi norintys stebėti varžybų eigą, galės nueiti adresu www.technorama.lt ir sekti nuorodas arba atvykti į bet kurią „Technoramos“ parduotuvę. Numatoma transliacijos pradžia – 10:00.

Tai pirmasis toks renginys, organizuojamas „Technoramos“ specialiai elektroninio sporto renginiams įrengtoje zonoje. Šioje e-sporto zonoje rasite itin galingus ir žaidimams pritaikytus kompiuterius bei  visą žaidėjams skirtą periferiją.

„Technorama“ ir ateityje žada rengti panašius renginius ir prisidėti prie elektroninio sporto populiarinimo Lietuvoje.

TR

 

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *