Lietuviškas "nulis" jau iTunes App Store

Neseniai pasibaigusiuose „Lietuvos metų žaidimo rinkimuose“ tarp eilės žaidimų ir idėjų buvo ir labai originalus „nulis“ – Patarėjo favoritas šių metų rinkimuose. Rinkimai vyko viešo balsavimo principu, tad nenuostabu, kad trofėjinį laimėtojo puodelį laimėjo „Nebula 44“, o tiksliau – jos 500 žaidėjų bendruomenė. Bet ši žinutė ne apie rinkimus ar apie „Nebula 44“, o apie „nulį“, kuris iš pilnai funkcionalaus prototipo, pasiūlyto rinkimams, materializavosi į žaidimą iOS įrenginiams.

Taip – „nulis“ jau nuo vakar prieinamas iTunes Appstore nemokamai. Tiesa, tik pirmieji devyni lygiai – likęs trisdešimt vienas atrakinamas minimalia vieno dolerio transakcija į jaunų kūrėjų kišenes per in-app purchase.

„nulis“ įkveptas dalelių fizikos, išsiskiria minimalizmu prezentacijoje ir paprastumu mechanikoje. Žaidimas valdomas iškirtinai lietimu, stumdant juodus ir baltus skrituliukus, kurie susiliesdami sąveikauja. Vėlesniuose žaidimo lygiuose atsiranda nauji skrituliukų tipai, papildydami žaidimo procesą naujais mechanikos elementais.

Už „nulio“ stovi dviejų žmonių komanda iš Kauno, pasivadinusi „qbcode“. Nekantraujame kai galėsime įtraukti „qbcode“ į mūsų „Lietuvos žaidimų kūrėjų“ žynyną.

Komentarai

3 komentarai/-as/-ų
  1. Toxis 2012/03/21 Atsakyti
  2. Epikus 2012/03/21 Atsakyti
  3. ŽL 2012/03/23 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *