Legendinis žaidimas „Crash Bandicoot“ grįžta po ilgos pertraukos

Pernai metais, švęsdama 20-ąjį „Crash Bandicoot“ gimtadienį, „Sony“ ir „Activision“ pranešė apie orginaliosios trilogijos sugrįžtuves į žaidėjų namus ir anonsavo „Crash Bandicoot N‘Sane Trilogy“. Šis žaidimas iš esmės yra „Crash Bandicoot“ serijos perdirbinys, pritaikytas šios kartos konsolėms. Jame gerokai patobulinta žaidimo grafika ir animacija, o spalvingas ir pašėlęs žaidimas greitai pritraukė ir su serija dar nesusipažinusių žaidėjų dėmesį.

Žiūrint į pirminius „Crash Bandicoot N‘Sane Trilogy“ pardavimų skaičiusišankstiniai žaidimo užsakymai muša visus serijos rekordus. Pagal svetainės „VGChartz.com“ informaciją, žaidimo išankstiniai užsakymai jau perkopė 100 000 parduotų kopijų ribą ir užima pirmąją vietą tarp dar neišleistų žaidimų.

Vyresni kompiuterinių žaidimų gerbėjai atsimena 1996-uosius metus, kuomet pasaulį pirmą kartą išvydo vienas iš geriausiai žinomų žaidimų pasaulio veikėjų — bandikutas Krešas. Visus žemynus pavergusi „Crash Bandicoot“ žaidimų serija buvo sukurta JAV kompanijos „Naughty Dog“, ir pradžioje skirta tik „Playstation“ konsolei. Vis tik mižiniškas žaidimo populiarumas lėmė tai, kad tolesnės žaidimo dalys vėliau buvo išleistos ir kitoms konsolėms, nors orginalioji trilogija taip ir liko skirta tik orginaliajam „Playstation“, bei tapo savotiška šios konsolės ikona.

„Crash Bandicoot“ seriją šiuo metu sudaro 18 žaidimų, o pasaulyje jau yra išplatinta daugiau nei 50 milijonų šio žaidimo kopijų. Įdomus faktas, kad „Crash Bandicoot“ yra ko gero vienintelis žaidimas sukurtas vakaruose, kuris sulaukė milžiniškos sėkmės ir Japonijoje.

Žaidimo metu žaidėjas turi įveikti įvairias kliūtis ir laužyti kelyje pasitaikančias dėžes. Iš to, beje, kilo ir veikėjo vardas (angl. crash − laužyti). Pagrindinis žaidimo blogietis, prieš kurį tenka susikauti, yra daktaras Neo Korteksas, kuris bando genetiškai modifikuoti Australijos gyvūnus, o vėliau su jų pagalba užvaldyti pasaulį.
Krešas yra vienas iš daktaro „nenusisekusių“ eksperimentų. Žaidimo herojaus pagrindinė užduotis yra sutrukdyti daktaro Kortekso planams ir padėti kitiems žvėreliams.

„Crash Bandicoot N‘Sane Trilogy“ jau startavo parduotuvių lentynose. Orginalioji trilogija pardavė daugiau nei 20 milijonų kopijų visame pasaulyje.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *