LCS su Egle #2: „Immortals“ nemirtingumo formulė

Dar viena League Championship Series savaitė prabėgo… Dar vieną savaitę NA LCS žaidžianti „Immortals“ komanda nepaliko jokių šansų savo oponentams. Kas jie tokie? Užsidėjusi savo detektyvo lupas (supraskit – akinius), nusprendžiau pasiknaisioti po nemirtingųjų istoriją ir kaip jie pateko ten, kur dabar yra…

Po nesėkmingų metų Team 8 ekipą paliko 4 startinės sudėties žaidėjai – organizacijos egzistavimas pakibo ant plauko. Buvo nuspręsta, jog Team 8 parduos savo vietą Šiaurės Amerikos LCS. Laikas parodė, jog sprendimas pritraukė milžinišką piniguočių dėmesį – į komandą investuoti ryžosi tiek NBA komandos – Memfio Grizlių bendrasąvininkas Steve Kaplan, tiek tokių kompanijų kaip Lionsgate, Oaktree Capital ar Machinima aukščiausios galvos. Tiesa, vienas iš investuotojų neturi nieko bendro su sportu,o juolab video žaidimais – į Immortals investuotojų sąrašą taip pat įsirašė ir Machine Shop Ventures, geriau žinoma, kaip roko grupės Linkin Park marketingu užsiimanti kompanija. (Kreipiuosi į jus, kurie paauglystėje alpo nuo pirmųjų LP singlų). Nenuostabu, jog ši „žvaigdžių komanda“ išsikėlė sau vienintelį tikslą – suformuoti nenugalimą ekipą.

Tačiau neužbėkime įvykiams už akių. Už kiekvieno žaidėjo nugaros visad stovi ne ką mažiau svarbūs asmenys – treneriai. Vyriausiuoju treneriu buvo pasirinktas buvęs TSM analitikas Dylan Falco, reddit’e taip pat žinomas kaip Dylan „Dylan Falco“ Falco (pun intended). Kartu komanda rūpintis jam padeda Robert Yip, kuris atsakingas už žaidėjų sveikatą ir fizinį pasirengimą bei mums jau pažįstamas Dodo8, buvęs Team 8 support žaidėjas, dabar atsakingas už žaidėjų asmeninio gerbūvio palaikymą. Analitiko pareigos buvo paskirtos Brendan Schiling. Ne per seniausiai ekipos „smegenys“ atliko ir reddit’uose ypač populiarius AMA (Ask Me Anything), kuriuose į naujosios komandos haipo traukinį įšokę gerbėjai galėjo iš arčiau susipažinti su trenerių štabu. Forume buvo aptariami ne tik su žaidimu susiję aspektai (strategijos, treniravimo paslaptys ar pasiruošimo procesas), bet ir šmaikštūs asmeniniai niuansai. Susidomėjai? Nuorodą asmeniniam tyrimui palieku štai čia.

Na, o dabar susipažinkime ir su pačiu startiniu penketu. Immortals gretose pasirodė aukščiausios klasės žvaigdžės.

immortals

Visą Europą sužavėję Fnatic’ų Reignover bei Huni – kontraktą pasirašė visai prieš pat sezoną. Nors oficiali sutarties priežastis ir buvo atlyginimas, galime numanyti, jog be pralaimėjimų baigus vasaros sezoną, korėjiečiams Europoje tiesiog neliko iššūkių.

Komandos centre: praeitais metais CLG marškinėliais vilkėjęs Pobelter, apie kurį būtų galima ir atskirą straipsnį parašyti. Karjerą pradėjęs su Curse organizacija, Pobelter greitai buvo pastebėtas ir papildė Evil Geniuses gretas. Įvykių seką žinote ir jūs – EG vietą perpirko Winterfox, kuriems fortūna nesišypsojo. Na o pernai metais Pobelter jau turėjo progą žaisti su Šiaurės Amerikos žvaigždynu CLG gretose, su kuriais ir laimėjo vasaros sezono čempionų taurę. Nežinantiems įdomesnių faktų duosiu užuominų – Pobelter vienas jauniausių žaidėjų užsitarnavęs profesionalo titulą NA LCS istorijoje, sakoma, jog treniruočių metu jis tiesiog traiško oponentus. Nors ankščiau to ir nepavykdavo perkelti ant didžiosios scenos, patirtis daro savo ir rezultatai rodo, Pobelter parako statinė didelė ir pilna.

Žemėlapio apačioje turime TSM Veteraną WildTurtle, bei pastaruosius du metus Team Impulse gretose žaidųsį Adrian. WildTurtle jau seniai buvo žinomas dėl savo agresyvaus žaidimo stiliaus, tačiau TSM sudetyje visi resursai paprastai būdavo nukreipti į viduryje žaidžiantį Bjergseną. Tuo tarpu Adrian garsėja savo Janna’os žaidimu ir ginybiniu žaidimo stiliumi. Jeigu kiti šios pozicijos žaidėjai dažniausiai save mato kaip kovų iniciatorius, tai Adrian žaidimo stilius visiškai priešingas – jam svarbiausia jo komandos ginyba, žemėlapio bei objektų kontrolė. Jau pirmuosiuose sezono žaidimuose galėjome pastebėti kaip puikiai veikia šis tendemas ir kaip agresyviai gali žaisti TSM‘uose savęs nerealizavęs Wildturtle.

Komanda šiuo metu su rezultatu 8-0 karaliauja Šiaurės Amerikos LCS. Immortals“ taip pat įsirašę į rekordų knygas, pasiekę greičiausią istorijoje NA LCS pergalę – Team Impulse buvo sutraiškyti nemirtingųjų per 18 minučių ir 17 sekundžių. Peržiūrėję įrašus galime pastebėti, jog komanda propaguoja agresyvų žaidimo stilių – linijos nustumiamos iki pat bokštų, o tada jau 2-3 žaidėjai braunasi į oponentų džiungles aprūpindami ne tik žemėlapio kontrole, bet ir atimdami resursus, ar nužudydami užklydusį priešų čempioną. Iš paskutiniųjų žaidimų daugiausia problemų jiems sukėlė būtent senbuviai TSM. Šių varžybų įrašą rekomenduoju peržiūrėti, bei palieku žemiau. Komandos potencialas abejonių nekelia, tačiau jau esame matę pavyzdžių, kuomet naujos ekipos nušluoja visus priešininkus, o pasikeitus žaidimo stiliui ar žaidimo „metai“ tiesiog sulūžta (šnairuojama į Koo Tigers pusę). Tad pristatome Jums – Šiaurės Amerikos Immortals.

 

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *