Kultinio DOOM atgimimas — sveiki atvykę į pragarą!

Šis penktadienis 13-oji yra ypatingas. Milijonai žaidėjų visame pasaulyje, šią nelemtą dieną pasirinks savanorišką tremtį į pragarą. Žaidimo kūrėjai idSoftware akivaizdžiai netiki prietarais ir tiki, kad piktą lemianti diena suteiks papildomo žavesio pragariškai DOOM serijai.

DOOMV

Kompiuterinis žaidimas DOOM yra vienas ryškiausių prekės ženklų žaidimų industrijoje. Ši kultinė, klasikinė serija populiari ir Lietuvoje, o jo gerbėjų gretose ne tik šaudykles dievinantis jaunimas, bet ir brandaus amžius geimeriai. Tai neturėtų stebinti, nes pirmasis šios serijos žaidimas pasirodė 1993-aisiais. Panašiai tuo metu Lietuva žengė pirmuosius, bet jau tvirtus kompiuterizacijos žingsnius, tad DOOM tapo trokštama pramoga ne tik pirmosiose IT įmonėse, bet ir universitetuose ar kituose kompiuterizuotuose vietose. Būtent žaisdami DOOM pirmieji Lietuvos žaidėjai susipažino su žaidimo vietiniame tinkle grožiu ir teikiamu azartu. Dėl šių priežasčių, nė nepaisant kiek nuviliančių vėlesnių žaidimų startų ar pusėtino kino filmo, pats DOOM vardas sukelia nostalgiją ne vienam Lietuviui.

Gegužės 13-ąją pasirodysiantis žaidimas ypatingas tuo, kad prie jo pavadinimo nėra skaičiaus. Kūrėjai nutarė perkrauti kultinę klasiką ir pasiūlyti naują požiūrio tašką. Nepaisant to DOOM kūrėjai tikina, kad kertinės serijos vertybės, tokios kaip inovacijos grafikos srityje ar ypač įtemptas, tiesiog pragariškas veiksmas niekur nedings. Šie bruožai liks aktualūs tiek vieno žaidėjo kampanijai, kurios varikliu taps ypač dinamiškas veiksmas, galingi ginklai (BFG 9000!!!) ir į dalis tyškantys demonų kūnai. Tradiciškai DOOM serijos žaidimai buvo priskiriami ir siaubo žanrui, tad belieka tikėtis, kad penktadienį 13 jaudinsimės ne dėl tamsuoliškų prietarų, o dėl virtualių pragaro išperų sėjamos baimės.

DOOMVI

DOOM perkrovimas nestokos ir naujienų, o ypač jos turėtų nustebinti jaunesnius žaidėjus. Modernios šaudyklės reklamuoja nuosaikų žaidimo stilių, žaidėjai raginami žaisti taktiškai ir naudotis viena iš kelių priedangos sistemų. DOOM kūrėjai tikina, kad vienintelė teisinga taktika įveikti jų žaidimą — beatodairiškas puolimas. Kad pulti būtų smagiau, ginklų arsenalą papildys ir grandininis pjūklas.

DOOM startas Lietuvoje vyks tuo pat metu kaip ir visame pasaulyje — penktadienį, gegužės 13 dieną žaidimas pasieks visų didžiųjų pardavėjų lentynas. Didžiųjų miestų gyventojus, o ypač tuos kuriems DOOM tėra paauglystės prisiminimas į svečius kviečia Topo centras. Visą kitą savaitę, atvykę į Kaune, Vilniuje ar Klaipėdoje esančius, didžiuosius Topo centro salonus, galėsite patys išmėginti naująjį DOOM ar gauti smulkią atminimo dovaną.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *