Konkursas: Kaip Šepard susigrąžino Žemę!

Kaip žinia, Vėlykos žymi atgimimą ir pavasarį, tad tai labai puikus metas paprastam, bet ne prastam „Dievo režimo“ konkursui skambiu pavadinimu „Kaip Šepard susigrąžino Žemę“. Visą mėnesį internete taškėsi nepatenkinti „Mass Effect 3“ fanai, nusivylę tuo, kaip pasibaigė jų mylima trilogija. Galiausiai „Bioware“ palūžo ir pažadėjo šią vasarą išleisti nemokamą DLC, kuris papasakos šiek tiek daugiau apie tai, kas nutiko PO TO. Mes gi savo ruožtu suteikiama jums galimybę atlikti tą sudėtingą darbą, kuris stovi prieš „Bioware“ akis ir patiems sukurti „Mass Effect 3“ pabaigą, taip kaip įsivaizduojate. Konkurso prizas – „Mass Effect 3“ žaidimo kopija Xbox 360 konsolei, su papildomu Kinect palaikymu.

Prizas - "Mass Effect 3" XBOX konsolei

Prizas - "Mass Effect 3" XBOX konsolei

Konkurso sąlygos paprastos – įsivaizduokite situaciją – Karvedys/-ė Šepard surinko didžiausią įmanomą kariuomenę visatoje ir keliauja į Žemę sunaikinti(ar būti sunaikintam) Reaper’ių. Tad jūsų pabaiga  turėtų prasidėti būtent nuo šio momento. Savo pabaigos versijoje galite numatyti pasirinkimus, siūlomus Šepard ir kaip atskiri pasirinkimai paveikė žaidimo pabaiga – kad būtų aiškiau pateiksime pavyzdėlį, kuri maloniai pateikė užkietėjęs žaidimų fanas Alvydukas:

Šepard sėkmingai surenka didžiausią armiją galaktikoje ir istorinio precedento neturinti armada pasiekia Sol sistema. Žemės planeta tuoj, tuoj kris, skurdžios gynėjų pajėgos susitelkusios keliuose didmiesčiuose. Visa kosminė erdvė apie žemę ir jos palydovą mėnulį apgulta Reaper‘ių naikintojais.

Šepard stovi kapitono tiltelyje, džokeris manipuliuoja Normandy valdymo svertais, o per interkomą suskambęs Edi balsas praneša, kad visos aljanso pajėgos atvyko ir yra kovinėje parengtyje:
A. Užkurkime jiems pirtį!
B. Priartėti per šūvio nuotolį, bet į kovą nesivelti.
C. Susisiekti su Reper‘iais, pareikalauti nusiginklavimo.

Pasirinkote A: Šepard įsako pradėti ataką. Interrasinė ir intergalaktinė armada paleidžia pirmąją salvę. Susidūrę su prototiniais ir atominiais sviediniais, tokio aršaus smūgio neistikėję Reaper‘ių laivai supleška it liepsnon pavilioti drugeliai. EDI praneša, kad stulbinantys 79% šūvių buvo taiklūs. Šepard braukia ašarą. Liepsnojančio vakuumo vaizdus ekrane pakeičia Šepard prisiminimai iš antros dalies. Ypač tas momentas citadelėj, kur muštro seržantas pasakoja geltonsnapiams kokią žalą sukelia vienas iš naikintojo klasės erdvėlaivio paleistas ir taikinio nekliudęs sviedinys. Titrai.
Po titrų pabaigos, pabaiga. Ekrane negyvenamas ir ovalo formą praradęs akmens luitas, kuriam praskriejus juodam fone lieka užrašas „svarbiausia, kad ji mūsų“.

Pasirinkote B: Ekrane išskiriamas vienas iš Reaper‘ių laivų, o fone skamba EDI balsas „Shepard, mes galime išvengti skerdynių. Jei Flotilė atliktų klaidinantį manevrą, o Džokeris išmestų mažą būrį šiame laive, manau galėčiau iš jo pasiųsti signalą sustabdysiantį visą Reaper‘ių flotilę“. Šepard surenka įgulą ir išsilaipina numatytame laive, užverda aršios kautynės. Tiek Reper‘ių laive, tiek kosminėje erdvėje. Po 20 minučių per kurias dar sykį tenka nukauti visus, per visas ME serijos dalis sutiktus bosus, pasiekiame laivo šerdį. Milžiniškos, cilindro formos prarajos centre stūkso stulpas, tad Šepard nedvejodama šoka ir mėgina jo įsitverti. Skamba dramatiška muzika kai atrodo, kad Šepard neišsilaikys, nuslys, užsimuš, pateikiami keli QTE padedantys to išvengti. Šepard saugiai nusliuogia stulpu žemyn ir randą tamsų įėjimą į patalpą, kurioje pasak EDI yra tas nelemtas siųstuvas. Šepard šturmuoja praėjimą, tuomet kamera atitrūksta nuo peties ir traukdamasi atgal pateikia patalpos vaizdą. Tai tiesiog milžiniškas ir tuščias kambarys, kuriame nėra nieko… Tyla sudrumsčia EDI balsas, „Atleisk, Šepard, bet siųstuvas kitame laive“. Šepard surinka Nooooooooooooooo…. Ekranas užtemsta, titrai. Po titrų pabaigos, pabaiga. Kamera skrieja per tuščią Normandy, šen bei ten matyti negyvų žmonių kūnai. Kamerai atvykus į kapitono tiltelį, pritraukiamas interkomo pultas. Staiga jis suvibruoja ir pasigirsta EDI balsas „That was… …a joke“.

Pasirinkote C:Šepard įlenda į skafandrą ir užsiropštusi ant Normandy rankose laiko specialų, vakumui skirtą megafoną. Trepteli koja ir įjungus maksimalų garsą rikteli „Repaeriai, šalin rankas nuo žemės!“.Reaper‘iai atsako, kad norėtų atsitraukti, bet negali, dėl juos saistančių 50 milijardų metų senumo ir sklandžią visatos funkciją  apibrėžiančių įstatymų. Šepard suraukia antakius ir piktai sušvokštusi „Jūs be raikalo nepklausėt…“ ranka įsako pulti. Užverda epinė galaktinė batalija, kurioje žūna beveik visi dalyvavę, sunaikinama ir žemė, tačiau Reaper‘iai nugalėti. Titrai. Ekrane senelis pasakojantis anūkui istoriją apie galaktikos baigtį. Seneliui baigus kalbėti apie epinę bataliją anūkėlis perklausia:— Seneli, o kodėl Reperiai nepaklausė Šepard?— Ne, anūkėli, tu blogai kirčiuoji. Jie be reikalo nepaklausė, ko iš tikrųjų nori mergaitė.

Ufff…. gerai surašė:)

Tad pirmyn – pasismailinkite plunksnas ir fantaziją ir išsiliekite komentaruose, arba siųskite savo pabaigas dievas@dievorezimas.lt. Norime pridurti, kad galite savo pabaigos idėjas nupiešti ar nufilmuoti – priemonės neribojamos. Geriausią pabaigos autorių paskelbsime gegužės 1 dieną.

Komentarai

4 komentarai/-as/-ų
  1. Dueldogg 2012/04/21 Atsakyti
  2. Mantyla 2012/04/23 Atsakyti
  3. 3k3z 2012/04/24 Atsakyti
  4. 3k3z 2012/05/04 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *