Konami stojasi ant kojų, bet šviesios ateities nemato

Konami atsiskaitė už tris finansinių metų ketvirčius, kurie baigėsi kartu su 2014–aisiais.

Konami pajamos 2014-ais praktiškai neaugo, bendrovė gavo ~ 156 milijonus jenų pajamų (~1.13m EUR), tačiau įmonės pelnas augo nuo ~7,4m iki 9,7m jenų. Didžiausią dalį pajamų į Konami įždą sunešė skaitmeniniai pardavimai (pramogos išmaniesiems įrenginiams ir skaitmeniniu būdu platinami žaidimai asmeniniam kompiuteriui/konsolėms) ir sveikatingumo centrai (Konami Japonijoje turi platų sužaidybintų sporto klubų tinklą).

Žvelgiant į finansinius rezultatus tampa akivaizdu, kad Konami palengva atsigauna, o tai lėmė stiprūs pardavimai gimtojoje Japonijoje, palankus jenos kursas ir įvairios valdžios paramos programos.

Kalbant apie žaidimus asmeniniam kompiuteriui ir konsolėms — Konami nesiruošė atvirauti. Tepranešta, kad Metal Gear Solid V: Groud Zeroes pardavimai yra solidūs, o PES 2015 sulaukė labai gerų atsiliepimų. Konami tikisi, kad PES ir METAL GEAR serijos žaidimai liks tvirtu pajamu šaltiniu ir 2015–aisiais.

Konami pastebi, kad Kinijos ir Vakarų Europos ekonominis augimas sulėtėjo, o Rusija patiria ekonominę katastrofą. Akivaizdu, kad nepaisant vartojimo augimo JAV, 2015–ais metais Konami skirs dar daugiau dėmesio mobilioms pramogoms ir namų rinkai, kur šiuo metu bendrovė gauna didžiąją dalį savo pajamų.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *