Kompiuterinių žaidimų gerbėjai, Kaune išsidalins beveik 13000 eurų prizinį fondą

Balandžio 15-17 dienomis Kauno Sporto Halėje vyksiantis InfoShow Lan Party renginys į vieną vietą sukvies daugiau nei 1000 kompiuterinių žaidimų ir esporto kultūrai neabejingų žmonių. Net dvi paras truksiančios žaidimų fiestos metu žaidimų mėgėjai turės galimybę rungtis įvairiausiuose turnyruose. Šių metų InfoShow Lan Party renginyje žaidėjai išsidalys prizų ir dovanų kurių bendra vertė viršija 12800 eurų.

Kauniečių studentų pramoga virsta prestižiniu Lietuvos renginiu

Prieš daugiau nei dešimtmetį, Kauno Technologijų Universiteto studentai suorganizavo pirmąjį Lan vakarėlį, kuriame sudalyvavo kelios dešimtys žaidimams neabejingų studentų. Šį savaitgalį KTU Lan Party renginys sieks pagerinti visus iki šiol buvusius rekordus, ne tik dalyvių skaičiumi, bet ir prizinio fondo dydžiu, ar svečiais iš užsienio. Pasak renginio organizatorių, „League of Legends“, „Counter Strike: Global Offensive“, „Starcraft 2“ ir kiti InfoShow Lan Party 2016 turnyrai šiemet pritraukė kaip niekada daug žaidėjų iš kaimyninių šalių. Atrankiniuose turnyruose prie lietuviškų komandų prisijungė svečiai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Danijos.

Renginio organizatorius Vilius Dragūnas džiaugėsi, kad šiuometinis Lan Party sulaukia vis daugiau užsieniečių dėmesio. „Kaimynų dėmesio mes sulaukiame kasmet, tačiau šiemet kaimynų susidomėjimas kaip niekad didelis. Kvalifikacinių etapų transliacijos parodė, kad InfoShow Lan Party pamažu tampa tarptautiniu renginiu. Atrankines kovas stebėjo žaidimų mėgėjai iš dešimties šalių, o bilietų pirkimai rodo, jog Kauno Sporto Halėje susirinksianti publika taip pat bus tarptautinė.“ Pasak Viliaus, šiemet į Kauno Sporto Halę atvyks ne tik žaidėjai, bet ir gausus juos palaikančių sirgalių būrys, bei keli garsūs eSporto komentatoriai iš Latvijos ir Estijos.

Pramogos ne tik žaidėjams, bet ir žiūrovams

Vilius Dragūnas pasakoja, kad šiemet nupirkta kaip niekad daug žiūrovams skirtų renginio bilietų. „Žiūrovai šiemet bus palepinti neeiline renginio kokybe. Visos InfoShow Lan Party 2016 finalinės kovos vyks ant didžiosios Kauno Sporto Halės scenos, o žiūrovai žaidimus matys didžiuliame ekrane bei galės garsiai palaikyti savo favoritus. Žiūrovo bilietų savininkus be turnyrų transliacijų taip pat pakviesime išmėginti virtualios realybės pramogas, vairavimo simuliatorius ir prisijungti prie žaidimų kultūros šėlsmo Technoramos poilsio zonoje. Dalyvių ten lauks įvairūs stalo žaidimai, konsolės ir mini turnyrai, kai kuriuose jų, dalyvaujantys turės galimybę laimėti rėmėjų įsteigtus prizus“ – pasakojo Vilius Dragūnas.

InfoShow Lan Party renginys organizuojamas nuo 2003 metų Informatikos fakulteto studentų atstovybės InfoSA. Renginys šiemet jau antrą kartą vyks Kauno Sporto Halėje, o pernai metais šiame renginyje buvo pasiektas Lietuvos rekordas. Daugiau nei dešimtmetį tik žaidėjų bendruomenei žinomas renginys per pastaruosius metus gerokai paaugo ir tapo atviras visiems. Renginys prasidės jau šį penktadienį, balandžio 15 dieną. 16 valandą įvyks oficiali renginio atidarymo ceremonija, kurios metu dalyvius sveikins organizatoriai ir Kauno savivaldybės atstovai.

 

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *