Klimatronas 0807

EA vadovybė tikri, kad visiems „Star Wars Battlefront“ fanams, laukiantiems 64 žaidėjų „Star Wars“ mūšių su tankais ir naikintuvais, patiks 10 prieš 10 režimas uždaruose žemėlapiuose.

„Labai stengėmės ir padarėme, kad oro kovos vyktų mažesniais atstumais nei antžeminiai mūšiai"

„Labai stengėmės ir padarėme, kad oro kovos vyktų mažesniais atstumais nei antžeminiai mūšiai“

Naujos technologijos leis „Dark Souls 3“ žaidėjų mirtis padidinti 54%, lygių pilkumą – 46%.

Mokslininkai nustatė, kad dauguma išgyvenimo žaidimų kūrėjų nesupranta ryšio tarp kirvių ir medžių.

Minesotoje į ligoninę pakliuvo paauglys sulaužytais riešais, kuris bandė kumščiais nukirsti medį; kritikai prabilo apie „Minecraft“ įtaką vaikams.

Kanados medkirčių federacija apskundė „Minecraft" dėl neteisingo profesijos vaizdavimo, mažėjančio suvokimo, kad nukirsti medžiai krenta.

Kanados medkirčių federacija apskundė „Minecraft“ dėl neteisingo profesijos vaizdavimo, mažėjančio suvokimo, kad nukirsti medžiai virsta.

Indie žaidimų kūrėjas: „8-bit yra keturiais bitais per daug!“

Interneto socialinio teisingumo veikėjai ruošiasi ilgai skundų dėl naujojo „Tomb Raider“ epopėjai.

„Maldos yra bevaisės ir religingi žmonės yra kvaili,“ paskelbė Reddit vartotojas prieš grįždamas rašyti reikalavimų pagerinti vokiškus tankus ir į žaidimą įtraukti pėstininkus po „Warthunder“ Facebook grupės nuotraukomis.

Naujausia „Warthunder" išsprendė daugumos ginčų šaltinį: žaidėjai skundžiasi, kad lėktuvai ir tankai vairuojasi patys, nieko neleidžia daryti vartotojui.

Naujausia „Warthunder“ pataisa išsprendė daugumos skundų šaltinį: lėktuvai ir tankai vairuojasi patys, nieko neleidžia daryti vartotojui.

Dinozaurai tikėtinai taps zombių pakaitalu – „Mes tikime, kad jie niekad neatsibos,“ teigė entuziastingas išgyvenimo žaidimo su dinozaurais dizaineris.

Žaidimų žurnalistai pradėjo rašyt straipsnius apie straipsnius apie „Destiny“, tikimasi, kad tokia meta-ekologija leis vengti tikro žurnalizmo dar tris metus.

Popiežius: „Sutaikyti JAV ir Kubą lengviau nei konsolių ir PC žaidėjus… ar dviejų skirtingų konsolių žaidėjus“.

 

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *