Klimatronas 0814

„Juodaodis Vietnamo karo veteranas? O tai kodėl ne moteris?“ – kritikai išreiškia nepasitenkinimą „Mafia III” pagrindiniu veikėju.

„Nėra priežasties, kodėl „Mafia II” pagrindiniu veikėju negalėjo būti senutė iš Kinijos”

„Nėra priežasties, kodėl „Mafia II” pagrindiniu veikėju negalėjo būti senutė iš Kinijos”

Indie kūrėjas sudegintas ant laužo už tai, kad piktžodžiavo prieš pixel art.

Šimtai žaidėjų buvo uždaryti į psichiatrijos įstaigas po „Planetoid” paskelbimo: „Mintis, kad į Terraria panašus žaidimas gali būti be atsitiktinai generuojamo pasaulio, daugeliui yra nepakeliama”.

Olimpinis komitetas patvirtino „Rocket League” kaip olimpinį sportą „bet tik tuo atveju, jei vyks vietose, kur nenukentės nekalti žmonės – Detroite, Didžiasalyje ir panašiai”.

Manoma, kad „Rockey League” yra puiki eismo sąlygų Argentinoje simuliacija

Manoma, kad „Rocket League” yra puiki eismo sąlygų Argentinoje simuliacija

„Šį kartą žmonės deda pastangas”: kūrėjas paaiškino didžiausią skirtumą tarp Homefront: Revolution ir pirmojo serijos žaidimo.

„Niekad nepagalvojau, kad yra svarių argumentų nepirkti katės maiše” aiškino žaidėjas, iš anksto užsisakęs „Anno 2205”, po open beta uždarymo.

ESL testuos ar žaidėjai profesionalai nerūko marichuanos: „išimtį darytume tik „Call of Duty” žaidėjams, nes tai yra tokia pat neatskiriama žaidimo dalis kaip įžeidimai varžovo motinai”.

Nustatyta, kad žolės rūkytojai 37% savo dienos praleidžia primindami kitiems apie tai, kad jie rūko žolę.

Nustatyta, kad žolės rūkytojai 37% savo dienos praleidžia primindami kitiems apie tai, kad jie rūko žolę.

Atrastas ilgiausiai kempinantis „Counter-Strike” žaidėjas, kuris iš savo vietos de_dust2 nepajudėjo jau keturis metus.

„Fallout 4 neturės veikėjo lygio limito” skelbia Bethesda. „Žaidimas taip pat nesibaigs po paskutinės misijos, todėl žaidėjas galės patirti kiek nedaug įtakos jo kova padarė pasauliui”

„Visiškai racionalu, kad išsami sistema, pareikalavusi daug studijos darbo ir išteklių, nedarys jokios įtakos žaidimo procesui” - taip Bethesda komentavo pareiškimą, kad žaidėjams bus visiškai nebūtina užsiimti daiktų gamyba, kad pereitų „Fallout 4”

„Visiškai racionalu, kad išsami sistema, pareikalavusi daug studijos darbo ir išteklių, nedarys jokios įtakos žaidimo procesui” – taip Bethesda komentavo pareiškimą, kad žaidėjams bus visiškai nebūtina užsiimti daiktų gamyba, kad pereitų „Fallout 4”

Warthunder CDK leis žaidėjams į žaidimą sukelti kiekvieną XX amžiaus lėktuvą ir skraidantį penį.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *