Klimatronas 1208

Naujausias „Dreamfall“ skyrius pasirodė 15 minučių po to, kai paskutinis žaidėjas spėjo pamiršti apie jo egzistavimą

Matrix Games Kalėdiniame išpardavime galite nusipirkti nišinių žaidimų su geriausia 2001 metų grafika ir didelėmis nuolaidomis – dabar kainos susilygino su AAA žaidimų!

„Kaina yra maždaug doleris už pikselį”

„Kaina yra maždaug doleris už pikselį“.

Vidutinis žaidėjas praleis daugiau laiko skaitydamas straipsnius apie „Fallout 4“ namus nei rūpindamasis savo gyvenamąja vieta.

„Armies of Azeroth“, modo, atkuriančio „Warcraft III“ ant „StarCraft II” variklio kūrėjai tiksi, kad metų modo rinkimai patrauks „Blizzard“ dėmesį ir jų modo gaminimas bus nutrauktas pačiomis šiurkščiausiomis priemonėmis.

6

„Mums labiausiai padėjo tai, kad „StarCraft II“ gameplay niekuo nepasikeitęs nuo originalo“.

„Minecraft“ viduje sukonstruotas blokų pagrindu veikiantis telefonas turi grafines galimybes „kurias būtų galima palyginti su „Just Cause 3“.

„Mums skaudu girdėti, kad žmonėms nepatiko mūsų sprendimas Chaosą paversti išankstinio užsakymo DLC rase. Mes, kaip mažas kūrėjas, neturime pakankamai lėšų juos kitaip pridėti žaidimo išleidimo metu, be to, kodėl fanams turėtų nepatikti daugiau turinio žaidime?”- garsiai svarstė nedidelės nepriklausomos studijos Creative Assembly darbuotojas laiške savo mažai žinomam nišiniam leidėjui SEGA.

warhammer-chaos-creative-assembly-640x480

„Mes neturime pinigų išvystyti Chaosui, todėl jis bus išleistas kaip pirmos dienos DLC, kurį vystome šiuo metu iš savo turimų lėšų“.

„Mes darome mokslinį tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti, ar žaidėjai labiau myli serijos pavadinimą, ar kūrėją“, aiškino Konami teisininkai, užkirtę Hideo Kojima kelią atsiimti bet kokį apdovanojimą už „Metal Gear Solid V“.

„Psychonauts 2“ bus finansuojamas tik indie lėšomis, kad būtų dar labiau nišinis nei „Psychonauts“.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *