Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gameon/domains/zaismodnr.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Klimatronas 1109 | ŽaismoDNR.lt

Klimatronas 1109

„Call of Duty: Black Ops 3“ turės mod’ų įrankius ir žemėlapių redaktorių: „norėjome, kad žaidimas turėtų bent vieną bruožą, mūsų darbą išteisinantį žmonijos akyse”.

„Batman: Arkham Knight“ kūrėjai žada atiduoti pinigus ir apkabinti „taip kaip nemylintis tėvas tavęs niekad neapkabino”.

Kiekvienas komandos narys turės sukalbėti vidutiniškai dešimt metų rožančiaus

Kiekvienas komandos narys turės sukalbėti vidutiniškai dešimt metų rožančiaus

„Torment: Tides Of Numenera” išleidimas nukeltas į 2016: „žaidėjai skundėsi, kad žaidimas atrodo, lyg išleistas 2002 metais, tad mums reikia daugiau laiko dar pasendinti grafiką”.

Skelbiama, kad „Deus Ex: Mankind Divided“ nesibaigs vien mygtuko pasirinkimu, kūrėjai tikina, kad pridėjo nepraleidžiamą 5 minučių video ir du quick time events.

Naujas „Might and Magic Heroes VII“ pataisymas sutvarkė keletą problemų, pavyzdžiui, į žaidimą sugrąžino herojus.

Po naujo pataisymo „Heroes VII” beveik niekad nebeįrašo „Alien: Colonial Marines”

Po naujo pataisymo „Heroes VII” beveik niekad nebeįrašo „Alien: Colonial Marines”

Konami teigia, kad nenutrauks „Metal Gear“ serijos, bet tęsiniui reikės daug pinigų: „praėjo tie laikai, kai tereikėjo 15 dolerių, kad padarytum 5 milijonus kopijų pardavusio žaidimo tęsinį”.

„Assassin’s Creed Syndicate“ išleisti steampunk stiliaus kostiumai „sveria” po 1 Gb: „didumą vietos užima pretenzingumas”.

„Tai nėra bug'as” taip kūrėjai komentavo gandus, kad parsisiuntus kostiumų paketą žaidėją apleidžia visi draugai

„Tai nėra bug’as” taip kūrėjai komentavo gandus, kad parsisiuntus kostiumų paketą žaidėją apleidžia visi draugai

Vos Bllizzard paskelbė ieškantys specialistų, galinčių atnaujinti „Diablo I“, „WarCraft III“ ir „StarCraft“, savižudybių skaičius Korėjoje tapo neigiamas.

Eidamas savo 11 metus ir turėdamas apie 5 milijonus mokančių klientų, „World of Warcraft“ nustojo skelbti žaidėjų skaičių. „Sakiau, kad šūdas” teigė anoniminis nežinomo MMO, per pusmetį perėjusio prie free-to-play modelio, žaidėjas.

„World of Warcraft” žaidėjų skaičius susilygino su nesėkmingų „WoW žudikų” MMORPG skaičiumi

„World of Warcraft” žaidėjų skaičius susilygino su nesėkmingų „WoW žudikų” MMORPG skaičiumi

Bethesda jau perkėlė „Elder Scrolls V: Skyrim“ į Xbox One, „tetrūksta suknist žaidimo meniu iki nežaidžiamumo, supaprastinti lygius ir 200% padidinti hit-boxes”.

„Call of Duty: Black Ops 2“ vis dar žaidžia per 12 milijonų žaidėjų; tyrėjai mano, kad po tiek laiko jie nebeturi intelektualinio potencialo daryti ką nors kita.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *