Klimatronas 1102

„Call of Duty: Black Ops 3” turės savo alų: „jaučiamas sodrus nusivylimo skonis”.

Teigiama, kad žaidimo blaivam žaisti neįmanoma

Teigiama, kad žaidimo blaivam žaisti neįmanoma

Prognozuojama, kad „Stack Gun Heroes“ išleidimo metu generuos 53% visos pasaulinės „gif” gamybos; pagaliau nustums porno ir kates į antrą bei trečią vietas.

„Viscera: Cleanup Detail“ buvo sukurtas simuliuoti teisės bakalauro gyvenimą 2035-siais.

Paspaudus „E” veikėjas sako, kad gailisi nestojęs į ekonomiką

Paspaudus „E” veikėjas sako, kad gailisi nestojęs į ekonomiką

„Šiais laikais žaidimus galima publikuoti be leidėjų įsikišimo; mūsų licencijuotiems žaidimams labai padeda tai, kad niekas nebando užtikrinti kokybės ar originalumo,” teigė Games Workshop atstovas, aiškindamas „Warhammer“ žaidimų antplūdį.

„Dawn of War II” kraujo DLC, išleistas praėjus 6 metams po žaidimo pasirodymo ir kainuojantis apie 2 dolerius, yra laikoma didžiausia naujove devynių kailių lupime.

DLC jau sulaukė pripažinimo iš abiejų „Dawn of War II” žaidėjų.

DLC jau sulaukė pripažinimo iš abiejų „Dawn of War II” žaidėjų.

Kūrybiškai bankrutavęs 27 sezonų animacinis serialas, nuolat minintis popkultūros detales ir kartą turėjęs epizodą apie populiarių tinklo žaidimą vaidmenimis, pamini populiarų pirmo asmens žaidimą: pagaliau industrija sulaukė pripažinimo.

Filosofinio indie žaidimo be pavadinimo kūrėjas tokį pasirinkimą aiškino, tuo, kad „visi kuria žaidimus su lakoniškais, vieno žodžio pavadinimais, tad norėjau išsiskirti, deja neradau būdo padaryti pavadinimą su neigiamu žodžių skaičiumi.”

Bethesda vadovai „tris mėnesius svarstė šį sprendimą, bet nerado nei vieno galimo trūkumo” skelbia spaudos pranešimas, sekęs po „Quake Live“ perleidimo iš nemokamo žaidimo į kainuojantį 10 dolerių, ir ištrynęs visus žaidėjų draugų sąrašus, klanus, statistiką ir pasiekimus.

Kiekviena vaistinėlė dabar kainuoja 25 centus

Kiekviena vaistinėlė dabar kainuoja 25 centus

David Cage, „Heavy Rain“ ir „Beyond: Two Souls“ kūrėjas, paskelbė naują žaidimą apie jausmus atradusią androidę bei užtikrino fanus, kad žaidimo istorija nenusileis kokybe praėjusiems darbams: „kaip visada, siužetą rašiau smarkiai apsinuodijęs sugedusiu kefyru”.

„Overwatch” beta leis Valve fanams išbandyti geriausius kaltinimus plagiavimu.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *