Klimatronas 0923

Įsirašius ir paleidus naujai išleistą „System Shock Enhanched Edition” iš kompiuterio ištrinamas „BioShock Infinite”.

syschock

Jau trys „Escapist” apžvalgininkai žuvo bandydami „System Shock” įžvelgti seksizmo pėdsakų

Į stealth žaidimą įdiegus periferinį regėjimą, o priešų regos atstumą pailginus iki trijų metrų, jo pereiti nesugebėjo nei vienas lygių dizaineris.

„Age Of Mythology: Tale of The Dragon” papildymas išleidžiamas 13 metų nuo žaidimo pasirodymo dėl to priežasties, „kad jauniems žaidėjams parodytų kokie jie menki ir nesvarbūs žaidimų industrijos atžvilgiu”.

„Atviro pasaulio žadimai jau atsibodo. Norėčiau daugiau tunelių, mažiau veikėjų ir nedidelės pasirinkimo laisvės,” rašo žurnalistas pamiršęs apie „Call of Duty”.

Trys iš penkių žmonių negali atskirti bet kurių dviejų „Call of Duty: Ghosts” paveiksliukų; šis žaidimas laikomas pirmuoju, pritaikiusiu savo spalvinę gamą ne tik daltonikams, bet ir akliesiems.

Trys iš penkių žmonių negali atskirti bet kurių dviejų „Call of Duty: Ghosts” paveiksliukų; šis žaidimas laikomas pirmuoju, pritaikiusiu savo spalvinę gamą ne tik daltonikams, bet ir akliesiems.

„World of Warships” išleidimas pirmą kartą istorijoje žaidėjus sujaudino pranešę, kad kai kurie Antro pasaulinio karo laivai gali būti OP.

„Bedlam“ yra laikomas realistiškiausiu kelionių po Rumuniją simuliatoriumi.

„Vienintelis dalykas, kurio nekenčiam labiau nei Warhammer 40.000, yra pastangos ir inovacijos,” teigė „Warhammer Quest” ir „Warhammer 40.000: Deathwatch – Tyranid Invasion” kūrėjai.

„Beveidės tiranidų masės. valdomos gaujos mentaliteto ir visiškas stokojančios asmenybės padės su žaidimu susitapatint žaidėjams iPad ir iPhone”

„Beveidės, valdomos gaujos mentaliteto, visiškai stokojančios asmenybės tiranidų masės padės su žaidimu susitapatinti iPad ir iPhone vartotojams”

Šaudyklė „Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online (First Assault)” nagrinės serijai tipiškus filosofinius klausimus, tokius kaip „jei padariau 360 headshot ir neįkėliau jo į „YouTube”, ar aš padariau headshot?”

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *