Kinect Star Wars šokių režimas ir tai ne pavėluotas balandžio 1-osios pokštas

Žaidėjų-internautų sluoksniuose kyla naujas sujudimas, kuris leis pamiršti „Mass Effect 3“ pabaigą ir kitas „aktualias“ istorijas. Kieme yra naujas vaikiščias, kurį reikia suspardyti.

Oh Leia, you sexy devil

Vakar JAV pasirodęs žaidimas turi specialų šokių režimą, kuriame žaidėjai tarsi kokiame „Dance Central“ dalyvaus ateities(ar praeities) šokių batalijose, Kinect pagalba valdydami pagrindinius „Star Wars“ veikėjus – Han Solo, princesę Lėją ir k.t. Režimui naudojamas šiuolaikinių pop dainų garso takelis su „Star Wars“ visatai adaptuotais dainų žodžiais(mes jau dabar bandome įsivaizduoti, kaip žemai atvėps Artojo apatinis žandikaulis, kai jis pamatys princesę Lėją šokančią pagal „Hollaback Girl“ skambant žodžiams „I’m no hologram girl“ bei „It’s my ship“).

Žaidimas renka itin vidutinius įvertinimus, tačiau Dance off režimo PR potencialas yra toks milžiniškas, kad nepaisant kritikų kumščių, „Kinect Star Wars“ komerciškai gali būti sėkmingas.

Be šokių žaidime yra dar keturios kampanijos(taip, šokiai – viena iš žaidimo kampanijų) – Džedajaus likimas, kuriame žaidėjas mokysis šviesos kardo ir jėgos valdymo subtilybių, Rankoro šėlsmas, kuriame reikės naikinti aplinkas, Podų lenktynės bei Dvikovos, kuriose žaidėjas treniruosis ir galiausiai susikaus su Darth Vader.

Kaip matote, tai itin pramoginis paketas šeimai ar jaunesnio amžiaus vaikams, tačiau kitaip ir būti negali, kai kalbame apie Kinect, ar ne? Ar Lietuvos tiekėjai surizikuos atvežti šį žaidimą į Lietuvą? Turėtų.

Komentarai

2 komentarai
  1. Simauskas 2012/04/04 Atsakyti
  2. wr 2012/04/04 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *