Kickstarter sėkmės istorijos įkvepia veteranus ir lietuvius

Šiandien iššovė dar viena „Kickstarter“ katalizuota „bomba“ – Replay Games iš JAV antram gyvenimui nori prikelti „Leisure Suit Larry“ – o tiksliau – jo pirmąjį nuotykį „Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards“. Replay kėtinimai tokie rimti, kad jie sugebėjo perimti visas serijos teises iš Sierra ir vėlesnių vardo perėmėjų o tuo veiksmu prisivilioti Lario tėvą ir kūrėją Al Lowe bei rašytoją Josh Mandel. Jei ši „Kickstarter“ kampanija pasiseks(o ženklai byloja, kad taip ir bus), nauja žaidėjų karta galės išgyventi itin seksualizuotus tačiau padorius ir beprotiškai linksmus Lario nuotykius.

Pirmojo Leisure Suit Larry žaidimo dežutės grafika

Verta pastebėti, kad kampanijos kūrėjai rėmėjams siūlo įtin nuotaikingai aprašytus rėmimo paketus – pradedant mažiausiomis sumomis ir skaitmenine žaidimo versija ir baigiant stogą raunančiu savaitgaliu Las Vegase su Al Lowe ir Josh Mandel. Kampanija startavo tik vakar, o rėmėjai jau sunešė 100.000 JAV dolerių – penktadalį visos reikalingos sumos, tad didelė tikimybė, kad kardinaliai atnaujintas, XXI amžiaus Laris vėl įžengs į legendinį „Lefty ‘s“ barą.

LSL kampanija Kickstarter(verta aplankyti vien dėl stoga raunančių rėmimo paketų aprašymo): http://www.kickstarter.com/projects/1451923705/make-leisure-suit-larry-come-again

Grįžtant prie antraštės – lietuvius paminėjome ne be reikalo – turime ir pirmą kampaniją „crowdfundingo“ platformoje „Kickstarter“, kurios tikslas surinkti lėšų lietuvių kuriamam žaidimui. Kompanija „Yummi Apps“ pinigus renka spalvingam galvosūkių žaidimui „Jelly Love“, skirtam išmaniesiems telefonams. Kaip teigia puslapis, kūrėjai renka lėšas mobiliosios versijos užbaigimui ir žaidimo marketingui. Šiandien buvo patalpintas projekto būklės atnaujinimas, kuriame „Yummi Apps“ kviečia visus išbandyti dalį žaidimo „Jelly Love“ interneto naršyklėje – adresu http://www.jellylove.us.

Plačiau su „Jelly Love“ projektu galite susipažinti čia: http://www.kickstarter.com/projects/ktom/jelly-love-bring-a-little-sweetness-to-your-life

 

Komentarai

Vienas atsakymas
  1. tomas 2012/04/04 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *