Kaip trollsource'ingas doroja EA Bioware

Kol „Dievo režimo“ laboratorijoje dar tik verda „Mass Effect 3“ apžvalga, norime pasveikinti pasaulį įžengusį į naująją – trolių erą. Troliai yra sutvėrimai panašūs į ryperius(reapers) – tokie pat nuožmūs, kryptingi ir tuo pačiu buki ir beprasmiški. Tai va šita trolių karta – koks milijonas ar panašiai užpuolė vargšę „EA Bioware“, kuri turėjo labai trumpą džiaugsmą po kosminės trilogijos epilogo „Mass Effect 3“ pasirodymo.

Kaip tikriausiai žinote(na, mes niekada su niekuo nelenktyniavome), labai didelė dalis „ME3“ žaidėjų liko nepatenkinti žaidimo pabaiga – tai kinematografinei „Mass Effect“ patirčiai tikriausiai norėjosi auksinės valandos kadrų, kuriuose Šepardas sunkiai lengvu žingsniu skrodžia javų lauką, rankoje laikydamas trapią Tali, apsirengusios vasarinę suknelę, palaidais plaukais, ranką, o šiek tiek arčiau horizonto į kadrą patektų statomas namas, ant kurio karkaso įsitaisęs Garrusas bando savo ribotu pirštų rinkiniu įkalti vinį, nepamiršdamas pamojuoti Liarai, netoliese esančioje pievoje melžiančiai kosminę karvę.

Kaip jums idėja, Bioware? Ar galite tai įdėti į skubotai kuriamą trolių patenkinimo projektą, pavadinimu „alternatyvios pabaigos“? Nes aš noriu BŪTENT tokios pabaigos.

O jei rimtai, tai pastarosios savaitės naujienų pranešimai su raktiniu žodžiu „Mass Effect 3“ signalizuoja ne tik apie prastą „EA Bioware“ sugebėjimą susidoroti su iškilusia kritine situacija, tačiau ir pasikeitusį video žaidimu žaidėjo genotipą. Kažkas šioje indie-f2p-kickstarter košėje katalizavo mutaciją, kurios pasekoje žaidėjai skundžiasi vartotojų teisių gynimo tarnyboms dėl „nepatikusios žaidimo pabaigos“. Arba išsireikalauja susigrąžinti pinigus iš „Amazon“, nes „Mass Effect 3“ nepateisino lūkesčių – kaip kokia otkutiūrinė suknelė, kuri – siurprizas, siurprizas – atvaizdą veidrodyje ne plonina, o storina.

Praktiškai neįmanoma, kad kompanija su tokia patirtimi ir tokiu vardu galėjo „pražiūrėti“ tokį žaidimo broką. Tikriausiai to broko nėra, tikriausiai tokia nūnai yra išsigimusi žodžio laisvės išraiška, interneto pagalba leidžianti įgyvendinti gigantiškus trollsource’ingo projektus.

Kaip viename savo naujausiu stand-up’ų pastebėjo Louis CK – ar jums neatrodo, kad žmonės(baltaodžiai) yra ne iš šios planetos – kad Žemė nekomfortiška ir netinkama, nepriklausomai nuo to kad ir ką bedarytu žmogus – jam vis blogai ir viskas ne taip, kaip reikia. Noriu šią analogiją susieti su žaidimais – ar jums neatrodo, kad paprasčiausiai reikia nustoti daryti tai, kas nebesuteikia džiaugsmo, t.y. get the hell out of here?

Laikykis, Bioware, kaip privačiame pokalbyje pastebėjo kolega Artojas – tau visai būtų sveika atsikratyti kokiu milijonu „Call of Duty“ fanų.

Komentarai

11 komentarų
 1. Invisible 2012/03/21 Atsakyti
  • Invisible 2012/03/21 Atsakyti
 2. Pavelas 2012/03/22 Atsakyti
 3. Trečias Varnas 2012/03/22 Atsakyti
  • Artojas 2012/03/22 Atsakyti
   • Trečias Varnas 2012/03/22 Atsakyti
 4. Vintage 2012/03/23 Atsakyti
 5. Dueldogg 2012/03/24 Atsakyti
  • Paulius 2012/03/27 Atsakyti
   • Dueldogg 2012/03/28 Atsakyti
 6. KovineKregzde 2012/03/29 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *