Kaip sekasi "The Old Republic", Bioware?

Tai, aišku, retorinis klausimas, nes ką iki šios dienos nudirbo EA Bioware PR komanda, tai užbombardavo spaudos pranešimu su statistiniais duomenimis, kurie sako, kad žaidimas yra žaidžiamas, tačiau bičių klyne ieškotojai, praėjus dviem savaitėm po starto jau nori kabinti kryželį ir nešti nabašnyką lauk, nes kaip įprasta žmonių pasaulyje, kiekviena nedidelė sėkmė gimdo kontingentą publikos, kuri nori, kad ta sėkmė grįžtu dviguba nesėkme. Nesiruošiame ginti žaidimo – esame tik stebėtojai – mums žaidimas patinka ir mes juo mėgaujamės. Analitikai prognozuoja, kad „Star Wars: The Old Republic“ ateitis ims ryškėti praėjus mėnesiui po žaidimo starto – t.y. antroje sausio pusėje, kuomet baigsis su žaidimo kopija suteikiamas nemokamas žaidimo mėnuo.

O kokia informacija cirkuliuoja šiuo metu? Na, tyrimų kompanija „Baird Equity Research“ paskelbė, kad per pirmas dienas po žaidimo starto, žaidimui užregistravus per milijoną žaidėjų, vienu metu daugiausia jų žaidė 350 tūkstančių, dviejuose šimtuose keturiolikoje serverių Europoje ir JAV. „Baird“ taip pat mini, kad žaidimas turėjo kone nepastebimą įtaka giganto „World of Warcraft“ žaidėjams, tačiau tuo pačiu pažymima, kad paskutinį šių metų ketvirtį tikimąsi didesnio nei 2.5 proc. „World of Warcraft“ žaidėjų skaičiaus kritimo, susijusio su padėtimi žaidime.

Kaip ir buvo galima tikėtis, SWTOR lipdoma World of Warcraft in Space etiketė

Daug pinigų turinčių dėdžių, nežinančių kur dėti tuos pinigus informuotojas „Venture Beat“ skambiai pareiškė, kad paskutinę praėjusių metų savaitę „The Old Republic“ Didžiosios Britanijos daugiausiai parduodamų žaidimų tope krito iš dešimtosios į 38-tą vietą, taip pranašaudamas FAIL demonus, tačiau nepažymėdamas fakto, kad fiziniai PC platformos pardavimai yra ne itin daug pasakantis rodiklis multiplatform tope žaidimui, kurio didžioji kopijų dalis yra parduodama digital formatu. Venture Beat pažymėjo, kad papildomos informacijos užklausė pačių Bioware.

Komentarai

3 komentarai/-as/-ų
  1. Kukas 2012/01/04 Atsakyti
  2. sernosnipas 2012/01/05 Atsakyti
  3. Riot 2012/01/06 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *