Kaip nebūti noob‘u? 9 patarimai „GameOn III“ lankytojams

Jau rytoj startuoja didžiausias žaidimų kultūros konventas Baltijos šalyse – „GameOn III“. Renginys žada būti be galo didžiulis, o pamatyti jame tikrai yra ką – reikšmingiausios regiono esporto varžybos, įspūdingi cosplay pasirodymai, dešimtys įdomių konferencijų pranešimų ir net 12 000 kvadratinių metrų plotą užimanti paroda. Tokio mąsto renginys gali tapti dideliu iššūkiu tiems, kurie jame lankosi pirmą kartą, tad pateikiame 9 patarimus „GameOn“ svečiams, kad patirtis renginyje būtų kuo kokybiškesnė.

  1. Važiuokite su „Uber“

„GameOn“ lankytojai šiemet gali pasinaudoti išskirtine UBER akcija. Visi naujai užsiregistravę programėlės vartotojai renginio dienomis gali pasinaudoti specialiu nuolaidos kodu, kuris suteiks 10 eurų kreditą pirmoms dviems kelionėms. Parsisiunčiate programėlę, suvedate nuolaidos kodą GAMEON2017 ir važiuojate į „Litexpo“ nemokamai! Šis pasiūlymas ypač aktualus iš kitų miestų atvykstantiems svečiams, kuriems gali būti sunku susigaudyti viešojo transporto tvarkaraščiuose.

  1. Tvarka bilietacijoje

„GameOn“ bilietai yra net kelių tipų. Dviejų dienų bilietų savininkai gaus specialias renginio apyrankes, kurios galioja abi renginio dienas. Fanų bilietams skirtos ypatingos apyrankės, su kuriomis galima ne tik lankytis renginyje dvi dienas, gauti dovanų maišelį, bet ir stebėti „GameOn Live“ koncertą. Vienos dienos bilietų (ir šeimos bilietų) savininkams renginio apyrankių nereikės, tačiau norint išeiti iš renginio ir vėliau į jį sugrįžti, prie bilietų kasų reikia atsiimti laikinąją apyrankę.

  1. Pažaisti galite ir namuose

Šiemet „GameOn“ paruošė kaip niekada didelę žaidimų ir kitų skaitmeninių pramogų parodą, tačiau tūkstančiai lankytojų, norinčių išmėginti šias patirtis, garantuotai suformuos eiles, kuriose gali tekti praleisti ne vieną pusvalandį. Turėkite omenyje, kad daugelį parodos žaidimų galite įsigyti ir pažaisti namuose. Vietoje stoviniavimo eilėse, rekomenduojame apsilankyti tose renginio dalyse, kurių nepatirsite sėdint namuose – pajuskite esporto varžybų dvasią, išklausykite konferencijų, kurių pranešėjai atvyksta iš daugybės pasaulio valstybių, ar pasigrožėkite įspūdingais cosplay kostiumais.

  1. Renginio žurnalas norintiems sužinoti daugiau

Kiekvienas „GameOn“ dalyvis gaus renginio žurnalą, pripildytą naudingos informacijos tiems, kurie nori sužinoti daugiau. Žurnale ne tik rasite renginio programą, tačiau ir svarbiausių parodos ekspozicijų aprašymus, esporto komandų ir įdomiausių konferencijos pranešėjų pristatymus. Žurnalas puikiai tiks turiningam laisvo laiko praleidimui poilsiaujant ar laukiant eilėje.

  1. Padėkite kovoti su Alzheimerio liga

Jei parodoje egzistuoja stendas, kurį reikia išskirti, tai be jokios abejonės yra „Stall Catchers“ (4 salėje). Šiame stende demonstruojamas žaidimas, kurį tiesiog privalote pažaisti, nes taip prisidėsite prie Alzheimerio ligos tyrimų. Žaisdami žaidimą jūs prisijungsite prie pasaulinės duomenų bazės ir padėsite kompiuteriui išmokti atpažinti ligos apraiškas smegenyse.
Išmokti žaisti „Stall Catchers“ labai paprasta, o vėliau žaidimą galėsite tęsti savo telefone – darysite gerą darbą laukdami eilėje prie kitos „GameOn“ pramogos.

  1. Palaikykite savo komandas

Abi renginio dienas elektroninio sporto salėje įvyks reikšmingiausios esporto varžybos Baltijos šalyse. Tiek pirmąją, tiek antrąją renginio dieną į kovą stos ir Lietuvių komandos, kurios tikisi fanų palaikymo. Užsienio komandos atsiveža savo fanus, kurie pasistengs sukelti be galo daug triukšmo, tačiau juk mūsų sirgaliai žinomi visame pasaulyje! Nepagailėkite savo ovacijų palaikydami lietuvius – taip prisidėsite prie nepamirštamos atmosferos ir galimos lietuvių pergalės.

  1. Fotografuokite drąsiai, tačiau atsiklauskite

Šiuometiniame „GameOn“ fotografuoti gali visi norintys, tačiau nepamirškite elementarių etiketo taisyklių. Niekas nenori būti fotografuojamas paslapčia. Mūsų erdvėse sutiksite daugybę žinomų veidų ir įspūdingų cosplayerių. Norėdami su jais nusifotografuoti, pirmiausia atsiklauskite leidimo. Taip ne tik turėsite kokybiškesnę nuotrauką, tačiau ir būsite garantuoti, jog nieko neįžeisite.

  1. Įkraukite savo telefoną su „Telia“

Jei nuo intensyvaus naudojimo renginyje išsikrovė jūsų telefono baterija, o išorinė baterija liko namuose, nepulkite į paniką. „GameOn“ renginio draugas „Telia“ pastatė specialias įkrovimo stoteles, kuriose galėsite greitai pripildyti savo telefono bateriją. Stotelių ieškokite 2 salėje „Telia“ stende ir 4 salėje prie poilsio zonos.

  1. Neaplenkite prekybos miestelio

„GameOn“ prekybos zonoje verta apsilankyti kiekvienam, nes tik čia rasite įspūdingas nuolaidas viskam. Viena iš sąlygų, keliamų pardavėjams, norintiems prekiauti „GameOn“ metu, yra suteikti nuolaidas visoms prekėms. Čia rasite renginio suvenyrų, populiariosios kultūros atributikos ir kompiuterinės technikos iš „Topo centras“, „Kilobaitas“, „Skytech“, „Technorama“ ir daugelio kitų populiarių pardavėjų. Geriausia dalis ta, kad prekės „GameOn“ renginyje bus žemesnėmis kainomis, nei bet kur kitur Lietuvoje!

Jei naudositės šiais patarimais, „GameOn“ tikrai praeis sklandžiai, ir iš renginio galėsite „pasiimti“ tik kokybiškas emocijas. Gerų įspūdžių jums ir įdomaus renginio!

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *