Dievo Tėvo Šortai — Endless Space

Gera ta žaidimų recenzento dalia – gauni krūvas žaidimų pažaisti ir gal net recenzuoti. Kita vertus, tai palieka ne daug laiko senesniem, ilgesniems žaidimams, kurie man patiko. Endless Space yra puikus pavyzdys: gražus kaip mėlynakė lietuvaitė linų laukuose, gerai sukaltas, tačiau visgi 4X kosminis žaidimas – o 4X ryja laiką kaip benziną ryja „Volga“ kiauru baku. Jis pasirodė vasarą, o juk greitai buvo ruduo, su Dishonored, su lakstymais po Far Cry 3 salas, su smarkiai nuviliančiu Black Ops 2.

Mažoje dykūmų planetoje įrengta Kalėdų Senelio dirbtuvėlė. Visiškas artefakto švaistymas!

Tiems, kurių nuodėmių sąrašas pasipildo ir mano recenzijų neskaitymu, pasakoju: Endless Space yra 4X (tyrinėjimo, plėtros, išnaudojimo ir išnaikinimo) kosminė strategija, kurioje jaunos civilizacijos užkariauja žvaigždes ir kaunasi dėl pasaulių, kuriuose seniau gyveno Endless civilizacija. Žaidimas pasižymėjo įdomia kovų sistema, supaprastintu laivų projektavimu bei tuo, kad bendruomenė balsavo dėl nemažos jo bruožų dalies.

Neturėjau laiko pažaisti Enless Space nuo tada, kai užbaigiau paskutinę jo apžvalgą. Bet nesenai pasitaikė rašyti vieną pranešimą apie nemokamą šio žaidimo atnaujimą, tad pagalvojau, bala nematė, pabandysiu vėl prisėsti! Ir rugšteli Jablonskis, žaidimas per tą laiką tikrai išsiplėtė .

Turinio netrūko ir seniau, bet dabar tu esi apipilamas specialiais atsitikimais – mažiausi iš kurių pasireiškia vos atradus naują planetų sistemą – dėl kurių visata atrodo daug gyvybingesnė. Be to, visur mėtosi Endless artefaktai bei planetinio dydžio projektai – tai sustiprina įspūdį, kad tu tikrai tyrinėji Endless erdves!

Kiekviena žvaigždutė gali pavirsti mažu bonusu, XP sustiprinimu, kosminiais laivais ar bala žino kuo!

Lyg žaidimas ir taip nebūtų buvęs grėsmingu, dabar jis gali įsiurbti dar daugiau tavo laiko. Ir jei mes taip ir toliau gausime atnaujimus – turėkit minty, kad prieš kiek laiko nemokamai gavome visą naują rasę – ši palaima truks tikrai ilgai. Endless Space gali tikrų tikriausiai pavirsti begaliniu.

 

Komentarai

2 komentarai
  1. Ufas 2013/03/25 Atsakyti
  2. cFos 2013/03/26 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *