„InfoShow LAN Party“ metu eSporto gerbėjai išsidalys prizų už 15000 eurų

Balandžio 21-23 d. Kaune prasidės reikšmingiausias šio sezono elektroninio sporto įvykis — „InfoShow LAN Party 2017“. Penkioliktąjį kartą organizuojamo renginio metu žaidėjai grumsis 7 disciplinose ir išsidalys 15000 eurų prizinį fondą.

„InfoShow LAN Party“ organizatoriai įsitikinę, kad Kaune organizuojama eSporto šventė jau gali lygiuotis su panašiais Vakarų Europoje ar Skandinavijoje organizuojamais renginiais. Praėjusiais metais „InfoShow LAN Party“ dalyviams buvo išdalintas 13 tūkst. eurų vertės prizinis fondas, o šiemet šis skaičius dar kartą ūgtelėjo.

Renginio koordinatorius Simonas Ratkevičius tikina, kad augantis prizinis fondas didina ir susidomėjimą pačiu renginiu. „Reikšmingiausiu LAN Party įvykiu, be abejo, išlieka „Counter Strike“ turnyras. Jame jau užsiregistravo 140 komandų iš 9 valstybių. Matydami augantį susidomėjimą ir kitomis disciplinomis, šiemet organizuosime septynių populiariausių eSporto disciplinų turnyrus bei galybę mažesnių turnyrų, skirtų į renginį atvykusiems mėgėjams“.

„InfoShow LAN Party“ buvo pirmasis renginys Lietuvoje, iš ankštų auditorijų ir interneto kavinių persikėlęs į erdvią halę. Renginio organizatoriai tiki, kad šis jų sprendimas padrąsino kitus bendruomenių lyderius imtis drąsesnių sprendimų ir organizuoti didesnius renginius.

Lan-Party
„Prieš trejus metus „InfoShow LAN Party“ buvo pirmasis renginys Lietuvoje, atsikratęs „rūsio“ sindromo ir surengęs tikrą žaidimų fiestą Kauno sporto halėje. Dabar mes džiaugiamės tapę reikšmingiausiu ir didžiausiu renginiu pačioje sezono pradžioje. Taip tarsi užduodame ritmą geriems metams. Esame tikri, kad 2017-ieji bus įspūdingi tiek organizuojamų turnyrų gausa, tiek priziniais fondais, tiek lietuviškų komandų pergalėmis“, — pasakoja Simonas Ratkevičius.

Unikalus renginio formatas

„InfoShow LAN Party“ yra išskirtinis ir savo formatu. Tai BYOD (angl. Bring Your Own Device) tipo žaidėjų sąskrydis, kuriame dalyviai privalo atsinešti savo žaidimų įrangą — kompiuterius, monitorius, aksesuarus, o kai kurie atsigabena net ir kėdes, ant kurių sėdėdami yra įpratę žaisti.
Scenoje, kur stovi galingi, organizatorių parengti kompiuteriai, varžosi tik pajėgiausios, dviejų populiariausių disciplinų ekipos. Toks renginio formatas ne tik suartina profesionalius žaidėjus ir mėgėjų bendruomenę, bet ir sukuria unikalią renginio atmosferą. Atvykusieji stebėti žaidynių gali ne tik sėdėti tribūnose, bet ir stoviniuoti greta žaidėjų, bendroje renginio erdvėje.

Lan-Party3

Pasak organizatorių, norinčių dalyvauti turnyruose tiek daug, kad tampa neįmanoma visus sutalpinti vienoje Kauno sporto halėje, Dėl šios priežasties organizuojamos papildomos kvalifikacijos internetu, kurios startuos jau šį savaitgalį, kovo 25-26 d. Varžybos bus transliuojamos tiesiogiai, o jas komentuos patyrusi ir profesionali komanda iš Lietuvos ir Švedijos.

Kasmet augantis susidomėjimas

„InfoShow LAN Party“ renginys organizuojamas nuo 2002-ųjų. Pradžioje tai tebuvo žaismingas pasisėdėjimas uždame studentų rate, o vėliau nuspręsta renginį kasmet organizuoti Kauno technologijos universiteto patalpose.

Praėjusiais metais sulaukus daugiau nei 2000 svečių renginio organizatoriai džiaugėsi ne tik rekordiniu dalyvių skaičiumi, bet ir augančiu susidomėjimu renginiu kitose šalyse. Šių metų „LAN Party“ koordinatorius Simonas Ratkevičius tikina, kad tam didelės įtakos turi ilgaamžiškumas ir stabilumas.
„Mūsų organizuojamas „Infoshow LAN Party“ jau penkioliką metų vyksta kasmet, ir kiekvienas naujas renginys būna didesnis ir geresnis už ankstesnįjį. Natūralu, kad Lietuvos ir užsienio elektroninio sporto entuziastai „InfoShow“ turnyrus pradėjo traktuoti kaip savotišką Baltijos šalių čempionatą. Dalyvavimas šiame renginyje tapo prestižo reikalu visiems mūsų regiono žaidėjams“, – teigia Simonas Ratkevičius.

Lan-Party2

Kvalifikacinės turnyrų kovos į pagrindinius renginio turnyrus startuoja kovo 25-26 d., o elektroninio sporto gerbėjai gali stebėti tiesiogines jų transliacijas „Twitch“ tarnyboje. Daugiau informacijos apie renginį rasite „InfoShow LAN Party“ puslapyje ir socialiniuose tinkluose.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *