„Hearthstone“ pavasario sezono atkrintamosiose sužibo ir lietuvis

Šį savaitgalį vykusiose Europos regiono kvalifikacijose, kurios dar kartą neaplenkė ir Vilniaus, geriausi „Hearthstone“ žaidimo meistrai dalyvavo pavasario sezono atkrintamosiose varžybose, o jose antrą kartą savo sugebėjimus demonstravo ir Lietuvos atstovas Džiugas „s8ris“ Martinkėnas.

Hearthstone Championship Tour (HCT) – tai kasmetinis pasaulyje ypač populiaraus žaidimo „Hearthstone“ renginys vienu metu vykstantis dešimtyse miestų. Taip jau sutapo, kad lietuviui teko garbė ir atsakomybė atidaryti šį prestižinį turnyrą dvikova su praėjusio sezono pasaulio čempionu Aleksey „ShtanUdachi“ Barsukov iš Rusijos. Vilniuje įsikūrusioje „AntiCafe TimeArea“ Lietuvos „Hearthstone“ entuziastų karštai palaikomas Džiugas Martinkėnas nustebino visus žaidimo analitikus, kurie jam prognozavo greitą pralaimėjimą ir laimėjo pirmąją turnyro seriją rezultatu 3:2.

Per visą šeštadienį trukusias varžybas Džiugas Martinkėnas susikovė su dar keletu garsių pasaulio žaidėjų, tačiau trijų pasiektų pergalių nepakako ir lietuvis turėjo pasitraukti iš atkrintamųjų, užleisdamas vietą kolegoms iš užsienio. Vis tik Džiugas išliko pozityvus ir nestokojo geros nuotaikos.
„Toks tas Hearthstone. Kartais laimi prieš geriausius, kartais pralaimi tikėdamasis lengvos pergalės. Šį kartą nebuvo lengva nuspėti priešininkų strategijų, bet visumoje esu patenkintas savo žaidimu. Džiaugiuosi, kad man pavyko pagerinti pernykštį rezultatą. Kitą sezoną bus geriau“ – žadėjo lietuvos „Hearthstone“ profesionalas.

Po savaitgalio kovų liko tik 4 geriausi Europos žaidėjai – ukrainiečiai Aleksandr „Kolento“ Malsh (Džiugas jam nusileido rezultatu 1:3) ir Eugene „Neirea“ Shumilin, rumunas Dima „Rdu“ Radu ir Danijos atstovas Frederik „Hoej“ Nielsen. Šie žaidėjai laimėjo teisę dalyvauti „Hearthstone“ pavasario finale Šanchajuje, kuriame visų pasaulio regionų geriausieji susigrums dėl 250 000 dolerių siekiančio prizinio fondo.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *