Google+ žaidimai startuoja

Google praskledė užsklandą, dengiančia žaidimų integracijos procesą socialiniame tinkle „Google+“. Oficialiame tinklaraštyje Google darbuotojai pateikė šiek tiek informacijos ir vaizdų apie naujosios sistemos veikimą. Teoriškai viskas labai panašu į tai, ką siūlo konkurentas „Facebook“, tačiau tradiciškai „Google“ mokosi iš „Facebook“ klaidų ir žaidimus nukelia į atskirą, dedikuotą skiltį „Google+“ profilyje, kurioje pateikiami automatiškai ir inicijuotai generuojami pranešimai iš žaidimų apie pasiekimus, rezultatus ir pagalbos prašymus.

Panašu, kad riebų avanasą iš Google+ games starto susigriebs Wooga

Google siekia, kad žaidimai socialiniame tinkle būtų tokie pat betarpiški kaip ir žaidimai realiame gyvenime. Mūsų nuomone, kuo nauja sistema gali būti patrauklesnė žaidėjui – tai, kad dalį socialinių elementų bus galima naudoti ne žaidimo aplinkoje – kaip pavyzdys Xbox Live pasiekimų sistema, kai rezultatu žaidimuose gali lygintis peržiūrėdamas savo žaistų žaidimų sąrašą. Atskiros skilties dedikavimas žaidimams taip pat yra teisingas žingsnis, nes „Facebook“ atveju žaidimai sumesti į vieną katilą su taikomosiomis ar pramoginėmis aplikacijomis, orientuotomis į agresyvią informacijos sklaidą, tad bendras aplikacijų generuojamas spam’o srautas paskandina pranešimus iš žaidimų, gerų žaidimų, taip apribodami kūrėjų(ypač pradedančiųjų) galimybes pritraukti naujų žaidėjų.

Google+ games starto katalogas

Google atskleidė ir pradinį žaidimų paketą, su kuriuo nauja sistema startuos. Sąraše dominuoja Vokietijos kompanijos Wooga katalogas, Kabam, EA2D bei PopCap(Electronic Arts). Zynga Google+ pasiūlys savo populiarųjį pokerį. Skelbiama, kad Google+ games startuoja jau dabar, tačiau servisas Google+ vartotojams įsijungs palaipsniui – ne visiems iš karto. Jei kam jau įsijungė, nuoširdžiai prašome ir leidžiame pakomentuoti klasikiniu „FIRSTĄ!!!!!“

Šaltinis: http://googleblog.blogspot.com/2011/08/games-in-google-fun-that-fits-your.html

Komentarai

5 komentarai/-as/-ų
  1. praeivis 2011/08/12 Atsakyti
  2. Originalas 2011/08/12 Atsakyti
  3. Foxiz 2011/08/12 Atsakyti
  4. Patarejas 2011/08/13 Atsakyti
  5. WD 2011/08/13 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *