"Ghost Recon Commander" kuria "Loot Drop"

Ubisoft patvirtino, kad žaidimo Facebook platformai „Ghost Recon Commander“ kūrimo darbai perduoti industrijos veteranų John Romero ir jo būsimos sutuoktinės(sveikiname, beje) Brenda Brathwaite kompanijai „Loot Drop“.

Žaidimas veiks tarpplatforminiu principu – t.y. sąveikaus su Ghost Recon serijos žaidimais kitose platformose – „Ghost Recon: Future Soldier“ bei „Ghost Recon Online“. Pastarieji žaidimai buvo išsamiai prisatyti praėjusių metų vasarą. Pagal pirminį sistemos veikimą, žaidėjo draugai Facebook žaidime suteiktų jam pranašumo konsoliniame ar PC žaidime, nepriklausomai nuo to ar jie žaidžia konsolinį ar PC žaidimą. Taip žaidėjas būtų motyvuotas skatinti net ir konsolėmis nežaidžiančius draugus prisijungti prie žaidimo Facebook’e.

Ubisoft „Ghost Recon Commander“ darbus buvo pavedusi „Area/Code“ kompanijai, tačiau šią(kaip ir eilę kitų kompanijų) nupirko Zynga ir Ubisoft pasirinko „Loot Drop“, nors pastarosios kompanijos kataloge nėra nė vieno žaidimo. „Loot Drop“ patyrė sukrėtimą, kai buvo nutraukti debiutinu turėjusio būti žaidimo „Cloudforest Expedition“ darbai po leidėjo „RockYou“ reorganizacijos.

Kompanijos įkūrėjai – industrijos pop žvaigždės – ne tik dėl jų praeities, tačiau ir dėl aktyvaus dalyvavymo dabartiniame žaidimų industrijos gyvenime. John Romero – vienas iš „id Software“ įkūrėjų, dalyvavęs kuriant žaidimų aukso fondo pažibas – „Doom“ bei „Quake“. Brenda Brathwaite, būsimoji Romero(tarnybinis romanas) viena iš klasikinės serijos „Jagged Alliance“ kūrėjų. Brathwaite ir Romero keliai susidūrė kuriant nemažos sėkmės susilaukusį Facebook žaidimą „Ravenwood Forest“.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *