Getės institutas kviečia tapti Faustu unikaliame žaidime

Lietuvoje veikiantis Getės institutas, kurio egzistencinė idėja – vokiečių kultūros sklaida, šiemet dėmesį atkreipia į žaidimus. Be abejo, tai žaidimai su svariu kultūriniu akcentu, tad pirmasis projektas, kuriame sudalyvauti galės visi norintys ir užsiregistravę – virtualų ir realų pasaulius sujungiantis žaidimas „Being Faust – Enter Mephisto“.

13473671-STANDARD

Kaip praneša projekto koordinatorė Akvilė Eglinskaitė:

2015 m. gegužės 14–16 dienomis Lietuvos publikai bus pristatyta unikalaus žaidimo premjera. Tai nauja pažintis su garsiausiu vokiečių tautos rašytojo Johanno Wolfgango von Goetheʼs (1749–1832) kūriniu. Kiekvienas žaidimo dalyvis turi galimybę tapti pagrindiniu pjesės veikėju ir skaitmeniniame pasaulyje susitikti su savo priešininku Mefistofeliu. Žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“ sukūrė Goetheʼs institutas Korėjoje kartu su Pietų Korėjos žaidimų kūrimo kompanija NOLGONG.

Nukeliavus į projekto tinklalapį siūloma parsisiųsti aplikaciją išmaniesiems, tačiau registracija šią akimirką dar neveikia. Žaidimas vyks specifinėje aplinkoje – Vilniaus Universiteto bibliotekoje ir, sprendžiant iš pristatomojo filmuko, turės savyje skaitmeninių, fizinių galvosūkių, kortų žaidimų elementų, bei tam tikrą socialinę mechaniką, kuri skatins žaidėjus bendrauti tarpusavyje.

Parengta pagal Goethe-Institut inf.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *