GDC dienos įvykis – iš šiurpo slėnio besiveržiantis "Quantic Dream" demo

„Quantic Dream“ siela David Cage vakar GDC 2012 renginio metu atvėpino žandikaulius didžiajai daliai susirinkusių žurnalistų ir profesionalų. Publikai pademonstruotas Playstation 3 techninis demo žengia dar vieną žingsnelį link tobulos emocijos ir jausmo išraiškos formos video žaidimo aplinkoje. Mokslinės fantastikos siužetinės tematikos demo pavadinimu „Kara“ realiu laiku buvo leidžiamas iš PS3 įrenginio, sukančio Quantic Dreams varikliuką, kuriame skaitmeninio Oskaro kalibro pasirodymą atliko Valorie Curry. Nesiplėsime – tiesiog pažiūrėkite.

O dabar pasvajokime, kaip tai gali persikelti į žaidimus. Galite sakyti, kad „LA Noire“ buvo rimtas žingsnis link išsiveržimo iš keistai šiurpaus slėnio. Bondi Team unikalią technologiją labai gražiai įpynė į žaidimo mechaniką. Gi „Quantic Dream“ žengia šiek tiek kita kryptimi – per tas septynias minutes gimsta ryšys tarp tavęs ir Karos, o emocingiausią akimirką esi visiškai įtrauktas į jos emocinę būseną ir situacijos dramatizmą. Pilna imersija – kaip kine. Tai yra labai gražu.

Dabar gi belieka sugalvoti, kaip viso to nesugriauti žaidimo geimplėjumi ir žaidėjo „siutuliu“ žaidimo dinamikoje. Kaip interaktyvusis „Heavy Rain“ filmas su tam tikrose situacijose imersiją griaunančiomis žaidimo sekomis galėtų pavirsti tobula ir vientisa struktūra.

Komentarai

6 komentarai/-as/-ų
  1. Toxis 2012/03/08 Atsakyti
  2. Artojas 2012/03/08 Atsakyti
  3. JcDent 2012/03/08 Atsakyti
    • Meshqis 2012/03/08 Atsakyti
  4. Dariux32 2012/03/12 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *