Gamescom 2014 mums prasideda šiandien

Jungtinė GameON ir ŽaismoDNR komanda kelia sparnus ir išvyksta į didžiausią Europoje (ir ko gero Žemėje) žaidimų parodą Gamescom 2014. Ta proga supažindinsime jus, mieli skaitytojai, su savo planais.

Darbus Kelne pradėsim jau renginio išvakarėse, antradienį. Užsuksime į GDC renginius, pasistengsime pajusti kuo kvėpuoja šių dienų Europos žaidimų kūrėjai, vėliau pasistengsime pakliūti į didžiųjų leidėjų spaudos konferencijas ir vakarą baigsime Pocket Gamer vakarėlyje kur tikimės sutikti ir Lietuvos žaidimų kūrėjus.

Trečiadienį užvirs Gamescom mėsmalė ir mes stengsimės išspausti iš renginio viską kas įmanoma, kol parodos neužgriuvo žaidėjų minios. Žinia, visi bilietai į Gamescom 2014 jau kuris laikas išparduoti, tad parodos paviljonai bus sausakimši.
Trečiadienį turėsime 10 suplanuotų susitikimų, o likusias pora laisvų valandų irgi naudosime ne poilsiui. Visi susitikimai į kuriuos vyksime labai įdomūs, bet nenorėdami jūsų varginti išskirsime tik keletą jų — Grand Strategy meistrai Paradox, Project Cars, naujas Van Helsing serijos žaidimas ir pora karštų kaimyninės Lenkijos projektų.

Ketvirtadienį mūsų komanda plyš per pusę, nes kalendoriuje turime daugiau nei 17 susitikimų ir tik 10 valandų, kad į juos visus suspėtume. Tą dieną įdomesnių naujienų išgirs The Witcher 3 fanai, o taip pat matysime naujų pasakojimo erdvių ieškančią J.U.L.I.A, lipsim ant kapitono tiltelio, kad susipažinti su World of Warships, stebėsime kaip kyla Rise of the Incarnates ir aplankysime Ubisoft kur tikimės pamatyti Rogue ir AC V.

Penktadienį dirbsime tik iki vidurdienio, kad spėtume pradėti kelionę namo, bet… Net ir dirbdami pusę dienos turėsme daugiau nei 10 susitikimų. Nežinome, kaip spėsime, bet žinome, kad spėsime visur. Penktadienio dėmesio centre — Activision ir Ubisoft žaidimai.

Tokie, tad mūsų planai. Kelionės metu tikimės aktyviai ir reguliariai siųsti medžiagą kolegoms iš Lietuvos, tad laukite mūsų video reportažų, renginių apžvalgų, intervių su kūrėjais ir kasdienių atnaujinimų socialiniuose tinkluose BEI KONKURSŲ.

Dėkojame šių metų kelionės draugams – sparnus kelionei suteikia Air Lituanica, galią – INTEL. Ačiū, ačiū, ačiū.

Komentarai

Vienas atsakymas
  1. wr 2014/08/12 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *