Gamescom 2012 kelionės dienoraštis: Diena Eins

Šiemet į „Gamescom 2012“ važiuojame automobiliu. Papildomo vargo ar iliuzinės laisvės vardan. Rašau praėjus parai po mūsų kelionės pradžios, iš šiltos viešbučio lovytės Kelno priemiestyje. Atriedėjome sklandžiai, jei nehiperbolizuotume poros mūsų komandos dvasinio lyderio, būsimo jachtos kapitono Montes Svidarsono grubių navigacinių klaidų ir pasirinkimo spausti iki finišo, nestojant tarpinėje stotelėje.

Dar Lenkijoje „pasitiuningavome“ automobilį – sidabrinę gazelę Citroes Xsara Picasso – ant jos variklio dangčio užlipdę geimerių kelionių deivės Lindos abrozdėlį. Lenkijoje, beje, sekėsi puikiai – keliai įvairiausiam skoniui – nuo siaurų, duobėtų, su kliūtimis ir lygumų serpantinais, iki plačių, ledinių magistralių „gazas – dugnas“.

Mes tikim dievais, mes tikim savais, mes tikim. Šventosios geimingo mergelės Lindos abrozėlio klijavimas.

Oras, nūnai pati nuobodžiausia tema, kuria galėčiau jums ką nors pasakoti, nepalyginamai geresnis nei Lietuvoje. Tėviškę palikome dulksnoje, na o likusią kelionės dalį, per broliškas ES respublikas mus lydėjo maloni šiluma ir europietiškos saulutės šypsena.

Pagal pirminį kelionės planą, tikėjomės stoti nakvynės Potsdame, tačiau teoriniai navigacinės sistemos paskaičiavimai(Kelną  pasieksime 2:30), bei kofeinu prisirpusios mūsų avialainerio pilotų akys įtikino, kad „heck with it“ – spaudžiam iki Koelnemesse vartų(perkeltine prasme).

Vokietijoje Linda pasipuošė nauja tatūške

Tačiau rūstūs autobano dievai jau kurpė piktus pikdžiugiškus planus. Likus 300 kilometrų iki kelionės tikslo, pirmą valandą nakties(akcentuoju laiko faktą) papuolėmė į didžiausią mūsų egzistencijoje kamštį. Dvi valandas tampėmės kartu su kitais autobano naktinėtojais penkių kilometrų ruože, kad galėtume apvažiuoti vargšą „Honda Prelude“ vairuotoją, kurio karma buvo apdergta trims gyvenimams į priekį tik dėl to, kad jis, bandydamas išspausti iš savo ne pirmos jaunystės automobilio vašką, sujungė jį prancūziškam bučiniui su kelio skiriamosios juostos barjeru.

Dėl prarasto budrumo ir gudriai, tačiau piktybiškai maskuojamo polinkio į miegą mūsų kapitonas Montė buvo perkeltas į antrą klasę, tačiau automobiliui įriedėjus į Kelną mūsų laukė dar vienas Montės siurprizas. Navigacinėje sistemoje, už kurią buvo atsakingas mūsų būsimasis jachtos kapitonas, kelionės tikslu buvo pasirinktas ne Kelno priemiestyje dūmojantis viešbutis, o Gamescom 2012 parodos vieta – Koelnemesse parodų kompleksas. Tad supraskite mūsų nuostabą, kai, nufotografuoti raudonosios greičio matuoklio šviesos, Picassos nosį atrėmėme į Koelnemesse vartus. Buvo penkta valanda ryto.

Atlikę reikiamas navigacines korekcijas, peržengę žmogaus galimybių ir kantrybės ribas, pasiekėme kelionės tikslą. Miegojau keturias valandas ir nežinau ar dar užmigsiu. Šiandien vyksime į „GDC Europe“ klausyti rimtų pranešimų apie žaidimų industrijos ateitį, o vakare šausime į „Barrios“. Kelnas yra fantastiškas šiuo metų laiku.

Komentarai

4 komentarai
  1. Originalas 2012/08/13 Atsakyti
  2. Trolis 2012/08/13 Atsakyti
  3. artojas 2012/08/13 Atsakyti
  4. wroot 2012/08/14 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *