„GameOn“ mastu stebisi ir užsieniečiai

„Kai gavome pakvietimą iš „GameOn“ organizatorių, mes tikėjomės, kad pakliūsime į visas Baltijos valstybes apimančią žaidimų šventę, tačiau net neįsivaizdavome, kokio dydžio šis renginys. „GameOn“ vardas girdimas ir užsienyje, o mes džiaugiames, kad dalyvauja tiek žmonių, kompanijų ir verslo atstovų“, – apie renginį kalbėjo tarptautinės bendrovės „Wargaming.net“ atstovas Konrad Rawinski. Ši kompanija renginyje atidarė Lietuvos žaidimų industrijos apdovanojimų ceremoniją. Tačiau tai tebuvo viena iš renginio dalių. Šimtai veiklų susijusių su inovacijomis, technologijomis ir žaidimai sutraukė beveik 15 tūkstančių lankytojų.

Pirmąją „GameOn 2017” dieną netrūko įtampos. Renginys prasidėjo „League of Legends“ taurės finalu, kurį laimėjo tarptautinės sudėties komanda „Team Singularity” finale įveikusi lietuvių penketuką „Gameplay DNA“. Vėliau žaidimo „Hearthstone“ Legendų dvikovoje susikovė Andrius Tapinas ir šio žaidimo Lietuvos čempionas Džiugas Martinkėnas, o parodos lankytojai ir šiais metais galėjo mesti iššūkį garsiems Lietuvos žmonėms ir visų žvaigždžių turnyre susikauti žaidime „Playerunknown‘s Battlegrounds“. Pirmąją renginio dieną uždarė įspūdingas simfoninio orkestro koncertas, kuriame buvo grojama ikoniškiausia žaidimų muzika.

Sekmadienį lankytojų lauks dar daugiau įvairių renginių –„Counter Strike: Global Offensive“ žaidimo taurės turnyras, cosplay paradas, pokalbiai su garsiais YouTube vlogeriais, konferencijos ir specialūs pasirodymai.

Komentarai

Vienas atsakymas
  1. Paulius 2017/09/17 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *