„GameOn III“ cosplay konkurse – neeilinis reginys

Nenumaldomai artėjant rugsėjo 16-17 dienomis vykstančiam renginiui „GameOn“, bendruomenė dega nekantrumu. Kol vieni lankytojai laukia renginio pradžios, kiti skuba dėlioti paskutinius štrichus, kurdami savo kostiumus vienam didžiausių cosplay konkursų Baltijos šalyse.

Stengtis tikrai verta, nes šiuometinio konkurso prizas, kurį įsteigė buitinės technikos parduotuvių tinklas „Technorama“, siekia 500 eurų, o dalyvių sąrašas kaip niekada ilgas – geriausi Lietuvos cosplayeriai sulauks konkurencijos iš Estijos, Latvijos, Baltarusijos bei kitų šalių.

Pasak konkurso koordinatorės Ingės Štalytės, „GameOn III“ cosplay konkurso žiūrovų laukia neeilinis reginys.

„Sulaukėme daugiau nei 50 dalyvių paraiškų, tarp kurių ir Lietuvoje niekad neregėti žaidimų personažai. Žiūrovai turės galimybę išvyksti atgijusius žaidimų veikėjus iš „Overwatch“, „Mortal Kombat“, „Heroes of the Storm“, „Mass Effect: Andromeda“ ir daugelio kitų žaidimų,“ – pasakojo konkurso koordinatorė.

Ingė Štalytė teigia, kad šių metų konkursas bus kaip niekad tarptautinis. Anot jos, žinia apie „GameOn“ didumą jau spėjo pasklisti tarp užsienio cosplay bendruomenių.

„Šiemet net trečdalis visų konkurso dalyvių atvyksta iš Latvijos. Taip pat turime cosplayerių iš Baltarusijos, o renginį ves cosplay renginių veteranas iš Estijos. Kadangi konkursą rengiame anglų kalba, tikimės, kad kitąmet užsienio svečių skaičius bus dar didesnis,“ – dalinosi I. Štalytė.

Pagrindinė konkurso dalis vyks šeštadienį, tačiau spalvingus kostiumus norintys išvysti žiūrovai neturėtų nusivilti ir sekmadienio pasirodymu. Antrąją renginio dieną bus organizuojamas kostiumų paradas, kuriame gali dalyvauti visi „GameOn“ svečiai, į renginį atėję su kostiumu.

Bus renkamas ne vien geriausias žaidimo kostiumas, renginio dalyviai galės laimėti prizų ir kitose kategorijose – bus renkamas publikos numylėtinis, geriausi „League of Legends“, „The Witcher“ kostiumai ir panašiai, o prizus jiems įsteigs „Technorama“, „HeroLab“ ir „EpicLoot“ kompanijos.

Bilietus į „GameOn“ platina „Tiketa“. Žemiau rasite „GameOn 2015“ ir „GameOn 2016“ cosplay konkursų vaizdo įrašus:

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *