GameOn #5 — mes viską pasakėme, dabar kalbėkite Jūs!

Tos niekad neapleidžiančios dvejonės – ar mes perfekcionistai, ar tinginiai. Neabejojame, kad šis numeris yra geriausias mūsų darbas, nešantis GAMEON vėliavą. Teko šiek tiek tvarkyti dizainą, kad žurnalas būtų labiau pritaikytas skaitmeninei erai – didesnės raidės, daugiau specialiųjų efektų, daugiau gražių paveikslėlių. Tai žingsnis su intencija, kad artimiausiu metu internete sprogs GAMEON iOS įrenginiams, o šiek tiek vėliau ir Android’ui. Tačiau jau ir šis numeris, pdf formatu įkeltas į Jūsų planšetinius kompiuterius atrodys puikiai.

Kas konkrečiai šį numerį paverčia geriausiu?

Pradėkime nuo to, kad didžiąją žurnalo dalį paskyrėme Lietuvai. Interviu su Lietuvos žaidimų kūrėjais, interviu su žaidėju/rašytoju A. Tapinu, viršelis dedikuotas Lietuvai, o jo autorė, be abejo, lietuvaitė. Galiausiai žurnale rasite ir dešimties Lietuvoje sukurtų žaidimų apžvalgas!

Žaidimų kūrėjai paskaitę apie savo ir kolegų pasiekimus, turėtų užmesti akį ir į leidinio pabaigoje esantį, žaidimų analizės pradmenis pristatantį, tekstą — „Žaidimų analizė žaliems“.

„A. Tapinas delivers“ and so do we! Vilniui dedikuoto, steampunk romano „Vilko valanda“ recenzija + interviu su autoriumi siekiant sukurti pirmą lietuvišką AAA Action/RPG žaidimą. Be abejo, apžvelgiame ir knygos motyvais sukurtą žaidimą — „Howler“.

Apžvelgiame 12 šiemet pasirodžiusių žaidimų ir tuo pačiu metu argumentuojame, kodėl žurnalo kūrybos procese vis rasdavome laiko paburnoti „Bioshock Infinite“ adresu.

Dvi naujos rubrikos! Kinas — „Wreck it Ralph“, o taip pat senoji mokykla ir „Planescape Tornment“.

Niekur nedingo ir įprasti skyreliai — OST, virtuvėlė, Klimatrono naujienos, mėnesio naujienos, citatos… Turime net kryžiažodį, kurį išsprendę (ir išpildę papildomas sąlygas) galite laimėti įspūdingą prizą.

Kad jau prabilome apie prizus… Po mielą smulkmeną padovanosime ir keliems mūsų skaitytojams, perskaičiusiems numerio svečio Ben Serviss tekstą ir atsakiusiems į jo iškeltą klausimą — „Kaip žaidimai pakeitė jūsų gyvenimą?“. Žinoma, jei jie iš ties jį pakeitė… Papasakokite savo laiškuose, ar tiesiog šio įrašo komentaruose.

Tiesą sakant būtume dėkingi jei šio įrašo komentaruose papasakotumėte ir šį tą daugiau. Pavyzdžiui — ar jums patiko šis GameOn numeris, kas jame padaryta gerai ir ko daryti nereikėjo? Galbūt turite pasiūlymų, klausimų ar šiaip komentarų. JCDent ištroškęs jūsų dėmesio, tad rašydami negailėkite nei savęs, nei jo!

GameOn #5 skaitykite čia.


Sekite mus Facebook, jei norite pirmi sužinoti kada žurnalas atsiras kitose, tradicinėse platinimo vietose.

Komentarai

3 komentarai/-as/-ų
  1. arvydas 2013/05/21 Atsakyti
  2. wroot 2013/05/25 Atsakyti
  3. wroot 2013/06/12 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *