GAME problemomis su Electronic Arts pasinaudojo ShopTo

Praėjusios savaitės karščiausia tema – apie tai, kad didžiausias video žaidimų parduotuvių tinklas Jungtinėje Karalystėje nebeprekiaus „Electronic Arts“ žaidimais – grįžo sėkmės bumerangu didžiausiai privačiai žaidimų parduotuvei internete „ShopTo“. Visų pirma „ShopTo“ buvo užversti „Mass Effect 3“ užsakymais, o dabar paskelbė, kad perima visus išskirtinius GAME susitarimus su „Electronic Arts“ – t.y. „ShopTo“ pirkėjai su naujausiais „EA“ žaidimų leidimais gaus specialius DLC, kurie buvo išskirtiniai „GAME“ pirkėjams.

„FIFA Street“ pirkėjai su žaidimu gaus specialią adidas komandą su futbolo žvaigždėmis Lioneliu Messi, Kaka, Karimu Benzema ir k.t. „Mass Effect 3“ pirkėjai gaus išskirtinių ginklų ir šarvų, unikalaus turinio gaus ir „Tiger Woods PGA Tour 13“ pirkėjai.

Jau dabar prognozuojama, kad ši situacija sunkų laikotarpį išgyvenančiam GAME tinklui atsilieps skaudžiai. Vien „Mass Effect 3“ praradimas kompanijai kainuos nuo 1.5 iki 2 milijonų svarų sterlingų pelno. „Electronic Arts“ savo ruožtu taip pat skelbia, kad žaidimo nebuvimas GAME lentynose neigiamai paveiks pardavimus ir pozicijas topuose, kas įvyko su kitais žaidimais, kurie nebuvo pardavinėjami tinklo parduotuvėse. Norime priminti, kad tokia situacija tikriausiai susidarė todėl, kai leidėjas ir pardavėjas nesugebėjo susitarti dėl verslo sąlygų. Tikėtina, kad nuosmūkį ir reorganizaciją išgyvenantis GAME prarado turėtas kreditavimo sąlygas su leidėju arba norėjo šių sąlygų pakeitimo, kas netenkino leidėjo.

Galiausiai iš situacijos išlošė ypatingą sveikatą rodantys „ShopTo“.

 

Komentarai

4 komentarai/-as/-ų
  1. Foxiz 2012/03/05 Atsakyti
  2. Artojas 2012/03/06 Atsakyti
  3. Foxiz 2012/03/06 Atsakyti
    • Artojas 2012/03/07 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *