GAME off!

Atrodo, kad didžiausio D. Britanijoje video žaidimų parduotuvių tinklo GAME dienos suskaičiuotos – įmonei pradėta bankroto procedūra. Tiesa, tikėtina, kad Didžioji Britanija ir Ispanija be video žaidimų parduotuvių neliks – didelė tikimybė, kad tinklas bus perorganizuotas ir atgims naujos kompanijos forma, nukapojus visas nevaisingas šakas, o tiksliau – Gamestation parduotuvių tinklą, bei atsisakius visų parduotuvių už Didžiosios Britanijos ir Ispanijos ribų.

Kompanija turės 10 dienų per kurias turės susirasti pirkėją, kurių gretos jau suka ratus, ypač aplink GAME tinklą Ispanijoje. Priminsime, kad GAME krachas prasidėjo prieš keletą savaičių, kai internetuose išlindo pranešimas apie tai, kad tinklo parduotuvėse nebus naujausių Electronic Arts žaidimų. Paskui EA sekė kiti leidėjai – Nintendo, Microsoft, Activision ir itin greitai paaiškėjo, kad tinklas turi 180 milijonų svarų sterlingų skolų, kurios šį sekmadienį padidės dar 21 milijonu, jei nebus sumokėti nuomos mokesčiai, bei dar 13 milijonų, kurių reikės darbuotojų atlyginimams. Pastangos išgelbėti GAME pastarąją savaitė buvo bergždžios, tad liko tik viena išeitis – griauti ir tikriausiai statyti iš naujo.

Kolkas parduotuvės neuždaromos – GAME pusvelčiui išparduoda savo sandėlių likučius, o pažinčių portalas http://www.dateagamer.co.uk/ nori palengvinti GAME dalią, siūlydamas parduotuvėse įrengti pažinčių kampelį, kuriame galėtų socializuotis video žaidimų fanai. Tikriausiai pastaroji partnerystė jau nebeįvyks. Ilsėkis ramybėje, GAME.

 

Komentarai

2 komentarai/-as/-ų
  1. wr 2012/03/23 Atsakyti
  2. Sarunas 2012/03/24 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *