Future mažina darbuotojų skaičių ir stiprina pozicijas interneto žiniasklaidoje

Vienas didžiausių specializuotų žurnalų leidėjų ir licenzijuotojų pasaulyje – „Future PLC“(jie, beje, licenzijuoja ir lietuviškąjį „PC GAMER“), paskelbė apie persiorientavimą į skaitmeninę leidyba, todėl per artimiausius metus bus ne tik sumažintas darbuotojų skaičius, žurnalų žaidimų tematika portfelis(šiuo metu jį sudaro aštuoniolika skirtingų žurnalų, leidžiamų visame pasaulyje), tačiau ir imtąsi ilgalaikių strateginių veiksmų, kurie perkels visas „Future PLC“ pajėgas į internetą.

Tokiu išvadų kompanija priėjo po šių metų rezultatų, kurie rodo, kad bendros kompanijos pajamos iš spaudos, lyginant su praėjusiais metais krito penkiais procentais, o pajamos iš žaidimų žurnalų Didžiojoje Britanijoje – trim procentais. Tačiau viskas nėra taip blogai, nes pajamos iš interneto pranoko visus lūkesčius – vien Didžiojoje Britanijoje pajamos viršijo 1 milijoną svarų sterlingų.

Kažkas tuoj neteks darbo

Šiuos planus iš karto seka žinia apie darbo resursų sumažinimą Didžiosios Britanijos ofisuose – darbo neteks apie šimtą „Future PLC“ darbuotojų, taip pat bus atsisakyta vieno iš žurnalų leidimo.

Į naujienas adekvačiai sureagavo akcijų birža – „Future“ akcijų kaina momentaliai krito dvidešimčia procentų, tuo sukeldama gandus apie papildomą atleidimų ir kompanijos padalinių uždarymo seriją.

„Future“ leidžia šiuos, visame pasaulyje skaitomus žurnalus žaidimų tematika: „EDGE“, „GamesMaster“, „Girl Gamer“, „Official Nintendo Magazine“, „Playstation: Official Magazine“, „Xbox 360: The Official Magazine“, „World of Warcraft: The Magazine“, „PC Gamer“ ir k.t. Internete „Future“ priklauso portalai gamesradar.com, computerandvideogames.com, next-gen.biz, pcgamer.com ir k.t.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *